Marek Jurek przeciwko dyskryminowaniu dzieci z zespołem Downa i gloryfikowaniu Fidela Castro! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Marek Jurek przeciwko dyskryminowaniu dzieci z zespołem Downa i gloryfikowaniu Fidela Castro!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Śmierć Fidela Castro wywołała ogromną radość wśród Kubańczyków mieszkających w USA, którzy musieli uciekać przed rządami reżimu. Tymczasem niektórzy przywódcy europejscy nie mogli odżałować odejścia ,,wielkiego przywódcy”.

Jednym z nich był przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker, który pisał:

Fidel Castro był jedną z historycznych postaci minionego wieku i ucieleśnieniem rewolucji kubańskiej. Po śmierci Fidela Castro, świat stracił człowieka, który dla wielu był bohaterem. Castro zmienił bieg jego kraju, a jego wpływy sięgały dużo dalej. Fidel Castro pozostaje jedną z rewolucyjnych postaci XX wieku. Jego dokonania będą oceniane przez historię. Przekazuję moje kondolencje kubańskiemu prezydentowi Raulowi Castro i jego rodzinie oraz mieszkańcom Kuby – napisał Juncker.

Do jego słów odnosił się polski europarlmentarzysta Marek Jurek, który zaapelował o minutę ciszy w pamięci tysięcy ofiar kubańskiego komunizmu: ludzi, którzy albo cierpieli represje, albo mieli przetrącone życie z powodu tyranii, w której żyć musieli

Polski europarlamentarzysta odniósł się również do przypadku zablokowania we francuskiej telewizji spotu, w którym występowały dzieci z zespołem Downa:

Więcej informacji o tej sprawie (oraz zablokowany film):

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,838FaniLubię
18,066ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy