w , ,

Mariusz Pudzianowski: “chciałem chronić swoich kierowców za pomocą prostego kija”

Za: Facebook

Po zamachu terrorystycznym w Berlinie, Mariusz Pudzianowski opublikował na Facebooku post, w którym odnosi się do swojej akcji sprzed kilku miesięcy, w której deklarował, że zamierza bezwzględnie traktować wszystkich, którzy zagrożą pracującym w jego firmie kierowcom. Wówczas lewactwo, na czele z HejtStop oskarżało go o “rasizm” i “ksenofobię”.

Post Mariusz Pudzianowskiego: “Polski kierowca ciężarówki, bohater, który walczył z napastnikiem i przyczynił się do zmniejszenia rozmiarów tragedii. Przypomnijcie sobie akcję, którą nagłośniłem niemalże rok temu, gdy chciałem chronić swoich kierowców za pomocą prostego kija bejsbolowego. Komuś się to nie spodobało… a teraz pamiętajcie proszę o Panu Łukaszu, bo jego postawa była wprost bohaterska.”

W zamachu terrorystycznym na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie na placu Breitscheidplatz w dzielnicy Charlottenburg., 19 grudnia 2016 roku, ciężarówka z polskimi tablicami rejestracyjnymi wjechała w tłum ludzi. Zginęło 12 osób, a 48 odniosło obrażenia.

Zobacz również:

Pudzian jedzie z bejsbolem na islamistów! Idźmy tą drogą!

Mariusz Pudzianowski o zamachach we Francji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Austria: Muzułmanin wtargnął do przedszkola i wzywał Allaha!

“Wzór DEMOKRACJI”: Niemiecka policja rozgania protestujących przeciwko polityce Angeli Merkel!