Marokańczyk zaatakował nożem kobietę i trójkę dzieci. Powód: skąpe ubranie

1
9615

Pochodzący z Maroka mężczyzna zaatakował nożem kobietę oraz trójkę jej dzieci we francuskim kurorcie Colombe w Alpach. Powód? Zbyt skąpe ubranie kobiety.

Kobieta i trójka dzieci w wieku 8, 12 i 14 lat trafili do szpitala. Najmłodsza dziewczynka walczy o życie – ma przebite płuco. Marokańczyk został zatrzymany. Ma 37 lat i został zidentyfikowany jako Mohamed B.

Do zdarzenia doszło o godzinie 10:00 lokalnego czasu. Po ataku próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Parę minut później został zatrzymany przez policję. Media informują, że mężczyzna nie znajdował się na liście „Fiche S” z nazwiskami najbardziej zradykalizowanych muzułmanów.

Za: http://niezlomni.com/

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. on nie wiedzial ze tak nie wolno , to nie jego wina ,,,, a tak na powaznie to kurwa mac wszyscy sprzedajni przywodcy narodow europejskich opierdolili europe saudyjczykom za talary . na to mi to wyglada , bo co to ma znaczyc ze nie mozna sie obronic , nadziac na pal kurwy na rynku i szybko reszta wroci do siebie a nie takie pierdolenie kotka za pomoca mlotka . ktos sprzedal europe . za gwalty nie zamykaja a za wyrazenie opini o islamistach mozesz isc siedziec . ktos nas opierdolil na tacy brodaczom bez kitu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here