w

Max Kolonko: KOD skacze jak pie***one kangury! UE jak ZSRR!

Mariusz Max Kolonko w pełnej chwale rozjeżdża Unię Europejską, sowiecką mentalność piesków takich jak Donald Tusk, Grzegorz Schetyna, Nowoczesna czy Komitet Obrony Demokracji. Brawo Max! Chciałbym aby kiedyś przewodził TVP…

„To potężna Unia Sowiecka, państwa na wschodzie Europy, rozjechała narody jak czołg. To potężna Unia Sowiecka spowodowała, że ludzie przestali być przedsiębiorczy, że przestali samostanowić o sobie, że ludzie nauczyli się że pieniądze się nie zarabia, a pieniądze się dostaje. A ludzie nauczyli się brać. Brać od państwa, brać od Unii. Ludzie nie wiedzą co to jest kapitalizm, jak być przedsiębiorczym. Ludzie nauczyli się, że pieniądze się dostaje i że te pieniądze daje albo państwo albo Unia. A kiedy Unia Sowiecka się skończyła, wtedy wszyscy hajda na drugą stronę, do Europy. Takie było założenie Donalda Tuska i liberałów gdańskich: do Europy, gnać do Europy! Ale tak naprawdę chodziło im o Unię Europejską, ponieważ Unia Europejska daje, że Unia da stanowiska, kasę, dotacje, kontrakty. Będziemy nie zarabiali pieniędzy, tylko je dostawali.

Z tego zrodziła się wyprzedaż majątku narodowego, 70% poparcia dla Unii dzisiaj, te wszystkie kliki wyposażone w kody dostępu, te wszystkie afery, przekręty, te grupy które były uprzywilejowane, które miały dostęp do tych stanowisk. Z tego zrodziły się partie polityczne, które teraz mówią, że one są prounijne jak Nowoczesna. A to o czym oni naprawdę myślą, to dorwać się do Parlamentu Europejskiego i zasuwać w Brukseli z teczką, i debatować o niczym i żeby mieć pieniądze unijne jak ich guru Tusk, który zarabia pół miliona dolarów – więcej nawet niż wiceprezydent Stanów Zjednoczonych. Z tego zrodziło się 70% poparcia dla Unii dzisiaj w Polsce, ponieważ polskie społeczeństwo nie wie na czym polega demokracja, polskie społeczeństwo nie wie na czym polega Konstytucja, polskie społeczeństwo nie wie na czym polega przedsiębiorczość, polskie społeczeństwo nie wie na czym polega kapitalizm. Z tego zrodziły się KODy, które skaczą jak pieprzone kangury, recytując hasła których pojęcia nawet nie znają. Nie – Polskie społeczeństwo nie jest awangardą Europy. Polskie społeczeństwo jest upośledzonym przez historię dzieckiem Europy, które uczy się na nowo żyć.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Radiowa Jedynka wrzuca #cenzodudę i kpi z polskiego prezydenta!

Zapal świeczkę w oknie! 73. rocznica rzezi wołyńskiej! Oddaj hołd pomordowanym!