Mediolan: imigrant rzucił się z nożem na policjanta krzycząc „chce umrzeć za Allaha!” - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Mediolan: imigrant rzucił się z nożem na policjanta krzycząc „chce umrzeć za Allaha!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Imigrant pochodzący z Gwinei dokonał napaści na pracowników dworca autobusowego w Mediolanie. Mężczyznom udało się uniknąć bezpośredniego starcia z napastnikiem. Niepocieszony Gwinejczyk postanowił więc zaatakować nożem policjanta. Jego życiu i zdrowiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusza uratowała kamizelka kuloodporna.

ZOBACZ: Austria: imigrant z Tunezji zamordował parę emerytów bo – podejrzewał ich o prawicowe poglądy.

Na ulicach Mediolanu doszło do poważnego incydentu z udziałem imigranta z Gwinei. Mężczyzna zaatakował nożem kilku pracowników dworca autobusowego, który obsługuje połączenia z lokalnym lotniskiem. Napastnik nie zdołał im jednak bezpośrednio zagrozić ponieważ udało się im ukryć w jednym z pomieszczeń. Gwinejczyk dokonał jednak ataku z nożem w ręku na jednego z policjantów, którzy zostali wezwani przez pracowników dworca. Funkcjonariusz doznał tylko niewielkiego zranienia, a jego zdrowie ochroniła kamizelka kuloodporna. Co ważne odnotowania, napastnik rzucając się na policjanta miał krzyczeć, że „chce umrzeć za Allaha”. Mężczyzna został zatrzymany.

Jak ustaliła policja, Gwinejczyk to 31-letni imigrant, który we Włoszech przebywał nielegalnie. 4 lipca zaczął obowiązywać go nakaz opuszczenia kraju. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, ale jego tożsamość udało się ustalić na podstawie odcisków palców.

WSTYD! Krakowscy kibice przemycili kilkuset imigrantów pochodzących z krajów arabskich. Zatrzymano 10 osób.

Za: pch24.pl, źródło: wprost.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,170FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy