w , ,

Mediolan: imigrant rzucił się z nożem na policjanta krzycząc „chce umrzeć za Allaha!”

Imigrant pochodzący z Gwinei dokonał napaści na pracowników dworca autobusowego w Mediolanie. Mężczyznom udało się uniknąć bezpośredniego starcia z napastnikiem. Niepocieszony Gwinejczyk postanowił więc zaatakować nożem policjanta. Jego życiu i zdrowiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusza uratowała kamizelka kuloodporna.

ZOBACZ: Austria: imigrant z Tunezji zamordował parę emerytów bo – podejrzewał ich o prawicowe poglądy.

Na ulicach Mediolanu doszło do poważnego incydentu z udziałem imigranta z Gwinei. Mężczyzna zaatakował nożem kilku pracowników dworca autobusowego, który obsługuje połączenia z lokalnym lotniskiem. Napastnik nie zdołał im jednak bezpośrednio zagrozić ponieważ udało się im ukryć w jednym z pomieszczeń. Gwinejczyk dokonał jednak ataku z nożem w ręku na jednego z policjantów, którzy zostali wezwani przez pracowników dworca. Funkcjonariusz doznał tylko niewielkiego zranienia, a jego zdrowie ochroniła kamizelka kuloodporna. Co ważne odnotowania, napastnik rzucając się na policjanta miał krzyczeć, że „chce umrzeć za Allaha”. Mężczyzna został zatrzymany.

Jak ustaliła policja, Gwinejczyk to 31-letni imigrant, który we Włoszech przebywał nielegalnie. 4 lipca zaczął obowiązywać go nakaz opuszczenia kraju. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, ale jego tożsamość udało się ustalić na podstawie odcisków palców.

WSTYD! Krakowscy kibice przemycili kilkuset imigrantów pochodzących z krajów arabskich. Zatrzymano 10 osób.

Za: pch24.pl, źródło: wprost.pl

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Czy „Przeszłość kończy się dzisiaj” czy wczoraj? Najlepsza Książka Katolicka roku 2017

NBP: w Polsce 4 proc. wzrost PKB! Tak wygląda „zapaść gospodarcza i izolacja międzynarodowa Polski!”