Zdjęcia Twitter

Wielki sukces akcji “Różaniec do granic” pokazuje, że jesteśmy ewenementem na skalę międzynarodową, jesteśmy ostoją cywilizacji chrześcijańskiej. Nie dajemy się lewicowej Europie, lewicowym mediom, lewicowym celebrytom, którzy za wszelką cenę starają się ośmieszyć wszystko co jest związane z naszą wiarą i wartościami.

Dawno nie odmawiałeś różańca? Zapraszam Cię na stronę: RÓŻANIEC – tam sobie wszystko przypomnisz! 

Słowa, które wypowiedział w Polsce Donald Trump „My Chcemy Boga”, są w Polsce żywe, a dwuwiersz pochodzący z wiersza Karola Balińskiego „Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem | Polska jest Polską, a Polak Polakiem” jest dzisiaj aktualny. Musimy przywrócić wierze i wartościom płynącym z wiary należne miejsce w życiu naszego narodu. Nie możemy dać sobie wmówić, że mówienie o swojej wierze to coś “obciachowego”.

Zobaczcie zdjęcia i filmy z akcji, która moim zdaniem zakończyła się WIELKIM SUKCESEM.

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

  1. […] Dlaczego tak się dzieje? Wydaje się to oczywiste, Andrzej Duda zablokował reformę sądownictwa, na którą miliony Polaków czekało od 1989 roku, Andrzej Duda utrzymuje w swojej Kancelarii rzecznika prasowego, który wywołuje konflikty w obozie Zjednoczonej Prawicy i wreszcie, mało znaczące, acz symboliczne, Prezydent nie wziął udziału w ogólnopolskiej akcji „Różaniec do Granic”. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here