w ,

„Między prawami. Przedpiekle” VERA EIKON – Premiera 4 IX 2017

NA PIERWSZYCH STRONACH POWIEŚCI ZOSTAJE POPEŁNIONE MORDERSTWO. GINIE PROSTYTUTKA. SPRAWCY – POSEŁ I POLICJANT. Z TEGO WYNIKNĄĆ MOŻE TYLKO JEDNO – EMOCJONUJĄCA HISTORIA PEŁNA TAJEMNIC I SZOKUJĄCYCH ZWROTÓW AKCJI. KOMISARZ ALAN BERG (PS. PROCA) NIEUGIĘCIE TROPI PRZESTĘPCÓW, W KONSEKWENCJI CZEGO WYSTAWIA SIĘ NA OGROMNE NIEBEZPIECZEŃSTWO. BOWIEM PEWNE TAJEMNICE POWINNY POZOSTAĆ NIEWYJAŚNIONE…

Historia, w której POLICJA, MAFIA i POLITYKA spotykają się na jednej drodze.

VERA EIKON (Katarzyna Woźniak) – polska autorka urodzona w 1989 roku w Łodzi. Swoją przygodę z pisaniem zaczynała od najmłodszych lat, a jej debiutancka powieść ukazała się w 2011 roku, wydana w formie elektronicznej przez oficynę RW2010. Po raz pierwszy jej książka („Hydra pamiątek” 2015r.) trafiła do druku nakładem wyd. Sumptibus. Rok później „narodziła się” Vera Eikon – autorka powieści kryminalno-sensacyjnych, która zrezygnowała ze współpracy z tradycyjnymi wydawnictwami na rzecz praktykowania self-publishingu.

Literatura faktu. Najlepsza. 📖 #petrareski #bellona

Post udostępniony przez Kasia Wozniak aka Vera Eikon (@lookorsee)

Bywa, że odnajdujemy się w zaskakujących miejscach! 💨🔫 #pewpew #glock

Post udostępniony przez Kasia Wozniak aka Vera Eikon (@lookorsee)

Pierwszą powieścią, którą opublikowała pod pseudonimem było „Między prawami. Polowanie na Wilka”. Książka ukazała się wyłącznie w formie elektronicznej i została udostępniona do pobrania za darmo na oficjalnej stronie autorki (www.veraeikon.com.pl). Pozwoliła ona na znalezienie kręgu nowych czytelników: wielbicieli zaskakujących opowieści z nutą brutalności w tle i naturalnym językiem bohaterów. „PRZEDPIEKLE” będzie miało swoją premierę 4-go września. Ukaże się w formie elektronicznej i drukowanej. Powieść, chociaż jest kontynuacją poprzedniej książki, stanowi indywidualną historię, którą można przeczytać niezależnie od serii.

Premiera została poprzedzona kilkutygodniowym okresem przedsprzedaży, podczas którego można nabyć powieść z 20% rabatem. Od 10-go lipca zapraszamy na http://veraeikon.shoplo.com

A samą Kasię mogliście oglądać w jednym z moich filmów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Żydzi ostro krytykują Orbana! Gminom wyznaniowym nie podoba się kampania wymierzona w Sorosa

Kukiz o zbrodni w Jedwabnem: „nie pogodzę się z jednoznaczną oceną Polaków jako zagorzałych, „urodzonych” antysemitów”!”