w

Młody patriota do Jarosława Kaczyńskiego

Czym się różnią PiS i PO? Zwolennicy PiSu sami z siebie robią takie rzeczy, nawet piszą wierszyki… tworzą filmy czy grafiki. Sami z siebie przychodzą na konwencje PiSu aby się spotkać np. z Kaczyńskim. Tak samo jest w Ruchu Narodowym czy u Korwina. Za to Platforma za takie rzeczy musi płacić, zatrudniać trolli internetowych, hejterów czy płacić młodzieży za uczestnictwo w konwencjach czy za rozdawanie ulotek. Zwykli Polacy stawiani się naprzeciw armii opłacanych trolli!

Możecie się śmiać z takich wierszyków ale to właśnie w nich jest Polska, to w piosenkach Pietrzaka czy Tadka są wartości patriotyczne. Nie w czekoladowych orłach, tęczowych paradach czy partyjnych wiecach Komorowskiego. Można nie popierać PiSu, nie lubić betonu partyjnego tej partii – ale to co trzeba jej oddać to fakt, że większość działaczy łączy poszanowanie do tradycji, do polskiej kultury, pamięć o prawdziwych polskich bohaterach takich jak żołnierze AK czy NSZ.
W czasach kiedy Platforma chce przyjmować tysiące emigrantów z Afryki jednocześnie wysyłając na Zachód, za chlebem miliony Polaków – musimy walczyć o utrzymanie naszej polskości. Musimy walczyć o tradycje chrześcijańskie – nawet jeśli nie wierzymy w Boga, bo to z nich wywodzi się nasza kultura i tradycja.

Materiał wideo PIS, 24.11.2011 r. Marcinkowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Partia KORWIN zarejestrowana! O referendum i koalicji z Kukizem

zimnawojnaweuropie

Nowa zimna wojna w Europie?