w ,

Mocno o Durczoku: “Kolejny, który przegrał z wódą. Porażka w przypadku tego delikwenta musi być sromotna”

“Kolejny, który przegrał z wódą. Porażka w przypadku tego delikwenta musi być sromotna, skoro dopuszcza się naśmiewania z choroby Daniela Obajtka. Obrzydliwe to i tak zbyt łagodne słowo w tym przypadku” – napisał dziennikarz śledczy Piotr Nisztor o Kamilu Durczoku. 

Jest to komentarz do usuniętego już wpisu Durczoka, w którym naśmiewa się z Prezesa Orlenu: Obejrzałem właśnie nagranie, skrzywionego jak po soku z cytryny, @DanielObajtek. Rad byłbym poznać gościa, który szkolił szefa #OrlenOmijam w wystąpieniach tv. Nie zdziwiłbym się, gdyby trener pochodził z medialnej stajni #Rydzyk”

Dziesiątki osób przypomniało Durczokowi, że Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek od dzieciństwa zmaga się z poważną chorobą – zespołem Tourette’a (schorzenie neurologiczno-psychiatryczne. Potocznie nazywa się to „chorobą tików”).

Warto dodać, że kilka lat temu Obajtek kupił i przekazał bezpłatnie w użytkowanie Fundacji Pomocy i Więzi Polskiej „Kresy RP” Pałacyk w Łebie. Do nabycia pałacu doszło jeszcze 2017 roku, gdy Obajtek nie był prezesem PKN Orlen. Dworek był w bardzo złym stanie, ale został poddany renowacji i oczyszczeniu, co również sfinansował Obajtek. Pałac został przekazany fundacji, która zajmie się leczeniem dzieci z zespołem Tourette’a.

https://twitter.com/szachmad/status/1336384667143057411

EDIT:// Durczok do dziesiątkach a może nawet setkach negatywnych komentarzy wpis usunął i zamieścił “przeprosiny” – niesmak pozostaje.

https://twitter.com/bogo141/status/1336393022620176384

https://twitter.com/KatarzynaEdyta/status/1336395457124298759

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

20 tys. zł za tęczowe podświetlenie siedziby Rady Miasta w Gdańsku!

Jachira komentuje przejęcie Orlenu: “Polska jest jak Niemcy w momencie dojścia Hitlera do władzy”