My starsze kobiety jesteśmy molestowane – mówi 75-letnia Niemka o muzułmańskich imigrantach (Wideo Napisy)

0
15200

– My starsze kobiety jesteśmy molestowane. Siedziałam na przystanku tramwajowym, obok mnie usiadł uchodźca. Patrzy na mnie, coś tam mówi w swoim języku, a potem do mnie “Co masz w reklamówce?”. Miałam reklamówkę z rzeczami dla mojej krawcowej. Spytałam go o co chodzi, ale to był zły odruch. Potem mówi: “Ty jesteś fajna babka”. Pytam: “O co chodzi?”. W międzyczasie przyszło więcej ludzi. Przyszedł Niemiec, podszedł do nas i zapytał czy jestem molestowana. Wtedy uchodźca zaczął krzyczeć: “Fuck you! Fuck you!” – rozpoczyna swoją opowieść starsza, 75-letnia kobieta, która doświadczyła już różnych nieprzyjemnych zachowań ze strony nielegalnych, muzułmańskich imigrantów.

Inna historia jakiej doświadczyła starsza pani przydarzyła się w metrze.
– Obok mnie czarny jak jakimś tabletem czy laptopem. Siedzę przy oknie, on obok, więc odruchowo popatrzyłam co tam ma. Na ekranie był penis w stanie erekcji. Zauważył, że spojrzałam i pyta czy jest fajny. Wstałam i uciekłam.

Starsza pani rozmawiając z dziennikarką na ulicy z każdą minutą rozmowy coraz bardziej się rozkręcała i dorzucała kolejne fakty związane z muzułmańskimi imigrantami. Opowiada o pobliskim domu dla azylantów w którym przebywa 490 imigrantów. Liczba różnego rodzaju przestępstw rośnie. Co chwila są włamania.
– Mojej koleżance ukradziono portfel 2 razy w ciągu czterech tygodni. Raz w Lidlu, raz w Penny – dodaje kobieta.

W pewnym momencie do rozmowy włączają się młodzi obcokrajowcy i wywiązuje się pomiędzy nimi dyskusja.
– Jeżeli nie wszyscy muzułmanie są źli to dlaczego zabijacie chrześcijan? – pyta spokojnie kobieta.

Cała rozmowa w nagraniu poniżej {polskie napisy}. Za: dzienniknarodowy.pl

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=9SQkT7vOV4k

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here