Nachalna promocja multikulturalizmu i homoseksualizmu we Francji!

1
2468

Francuska organizacja AIDES rozpoczęła kampanię na rzecz bezpiecznego seksu. Francuzi prowadzą kampanię wykorzystując toczące się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Zdjęcia przedstawiają nagie pary, pomalowane w barwach narodowych tych państw, które biorą udział w mistrzostwach, reprezentujące rożne orientacje seksualne.

Mamy więc takie pary damsko-męskie w barwach Portugalii i Rumunii, Danii i Rosji
Niemiec i Szwecji, gdzie w barwach Niemiec występuje… murzyn. Jest także para dwóch homoseksualistów, którzy pomalowani są w barwy Belgii i Islandii.

ZOBACZ: MULTIKULTI: Szkocja wprowadzi hidżab do umundurowania funkcjonariuszek Policji!

Przekaz na plakatach jest wręcz chamski, wręcz wulgarny. Na zdjęciu dwóch homoseksualistów oprócz barwa narodowych mężczyźni mają pomalowane zieloną farbą miejsca intymne, co wskazuje na to w jaki sposób uprawiają seks. Jeden ma pomalowane miejsce gdzie ma przyrodzenie, a drugi wymalowane pośladki. Na zdjęciu “Niemca” i “Szwedki” domyśleć się można, poprzez umalowane na fioletowo fragmenty ciała, że para uprawia seks oralny.

Miejmy nadzieję, że twórcy tej kampanii nie wpadną na pomysł, aby w ten sam sposób sprofanować jeszcze polskie barwy narodowe.

Za: dzienniknarodowy.pl, źródło: Aides.org

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here