w , ,

Nawet 37,5 mld euro kary dla Polski za nieprzyjęcie islamistów?!

Czy UE wykończy finansowo Polskę? Grożą nam wielomiliardowe kary za nieprzyjęcie migrantów. W najgorszym wariancie nawet 37,5 mld euro!

Kilka dni temu pojawiły się informacje, że Komisja Europejska będzie dążyć do narzucenia stałego systemu relokacji migrantów, co mogłoby się przełożyć na konieczność przyjęcia przez nasz kraj ok. 150 tys. osób z Bliskiego Wschodu i Afryki. W sobotę włoski dziennik „La Stampa” ujawnił szczegóły najnowszego planu eurokratów z Brukseli. Kraj, który odmówi przyjęcia uchodźców, będzie musiał zapłacić nawet do 250 tys. euro kary za każdego z nich. W najgorszym scenariuszu Polska musiałaby zapłacić 37,5 mld euro!

Źródła w polskim MSWiA informują, że jeśli nowy systemu relokacji migrantów zostanie przez Komisję Europejską (KE) zaakceptowany, to do Polski – w najbardziej radykalnym wariancie – mogłoby trafić nawet 150 tysięcy uchodźców i migrantów. Brak zgody rządu PiS na ich przyjęcie w granice naszego kraju może się jednak okazać bardzo kosztowny. Zgodnie z doniesieniami włoskiego dziennika „La Stampa” kraj, który odmówi przyjęcia uchodźców, będzie musiał zapłacić nawet do 250 tys. euro kary za każdego z nich. Taka propozycja ma zostać przedstawiona przez KE w najbliższą środę.

ImigranciNadchodza
Łatwo zatem policzyć, że w najgorszym dla Polski scenariuszu musielibyśmy przelać na konta w Brukseli kwotę 37,5 mld euro, co stanowi równowartość ok. 160 mld zł (150 tys. migrantów x 250 tys. euro = 37,5 mld euro).

Za: niewygodne.info.pl

https://www.youtube.com/watch?v=q04iX6MovfA

https://www.youtube.com/watch?v=iJPTzHE1atM

3 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dziś Święto Flagi oraz Dzień Polonii i Polaków za granicą!

Grzegorz Braun: Jaruzelski i Kiszczak stworzyli obecny wymiar sprawiedliwości. Czas to wyciąć! (WIDEO)