Niegospodarność posła .N? Były dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu pod lupą śledczych! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Niegospodarność posła .N? Były dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu pod lupą śledczych!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Krzysztof Mieszkowski, obecnie poseł .Nowoczesnej może mieć poważne problemy – twierdzi „Gazeta Polska Codziennie”. Chodzi o audyt przeprowadzony w Teatrze Polskim we Wrocławiu, którym parlamentarzysta kierował. Miał on wykazać niegospodarność.

Prokuratura Rejonowa we Wrocławiu – Krzykach Wschód zajmuje się zawiadomieniem „przeciwko byłemu dyrektorowi placówki”. Ma ono związek z audytem finansów Teatru Polskiego we Wrocławiu, z okresu, w którym kierował nim Krzysztof Mieszkowski.

Samo zawiadomienie ma dotyczyć nadużycia zaufania i niegospodarności, których mógł się dopuścić były dyrektor, a obecnie parlamentarzysta. „Chodzi prawdopodobnie o podpisanie kontrowersyjnego aneksu do umowy z reżyserem Krystianem Lupą i niejasności dotyczących przepływów funduszy z kasy zapomogowo-pożyczkowej i funduszu socjalnego” – podała „GPC. Aneks miał opiewać na kwotę 200 tys. zł i został podpisany tuż przed zmianą dyrektora w TP.

ZOBACZ: Sejmowy “Rycerz Ortalionu”. Kłamstwo wyborcze na temat wykształcenia.

Jak poinformował dziennik, w teatrze wciąż działa grupa aktorów związanych z Mieszkowskim, którzy nie pogodzili się ze zmianą władz teatru i chce wprowadzenia na dyrektorskie stanowisko swojego zaufanego człowieka. Aktorzy nie reprezentują całego zespołu.

Warto przypomnieć, że Teatr Polski we Wrocławiu kierowany przez Krzysztofa Mieszkowskiego zasłynął m.ni. ze spektaklu „Śmierć i dziewczyna”, do którego twórcy zaprosili aktorów porno. Stało się tak, gdyż jednym z elementów spektaklu miał być „seks na żywo”. Pomysł wywołał protesty społeczne. Za: pch24.pl

Kim jest poseł Nowoczesnej? Najlepiej posłuchać:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,725FaniLubię
18,060ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy