Niemieckie władze już wiedzą co było przyczyną zamachów. “To nie islam! To gry i filmy kipiące przemocą”

0
22461

Wszystko stało się jasne i klarowne. Po długiej deliberacji i konsultacjach z rozlicznymi ekspertami we wszystkich dziedzinach nauki niemieckie władze znalazły odpowiedź na pytanie, co jest przyczyną ataków terrorystycznych, za jakimi stają imigranci. Nie jest to oczywiście Islam (a skądże znowu!), lecz… gry i filmy, które zaszczepiają ludziom do głowy przemoc.

Przemoc, która znajduje następnie ujście na ulicach niemieckich miast. Szef niemieckiego MSW Thomas de Maizière oznajmił, że trzeba powstrzymać „nieznośną skalę szerzenia się przemocy” w grach komputerowych i zamieszczanych w sieci filmów. Nie wie jednak, jak ograniczyć drastyczne sceny w środkach masowego przekazu – przyznał.

ZOBACZ: ZNOWU ATAK! Niemcy: imigrant z Syrii zabił maczetą kobietę w ciąży i ranił dwie osoby!

Panie ministrze, krwawe jatki w Europie Zachodniej to nie film, a rzeczywistość, którą sami sobie wykreowaliście zapraszając do siebie setki tysięcy przybyszów z innych kontynentów, wśród których roi się od fanatyków religijnych! I to nie gry czy filmy są winne ich zachowania, lecz wpajane terrorystom do głów nauki radykalnych mułłów, którzy za mordowanie “niewiernych” obiecują raj po śmierci. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here