Obrońca Puszczy Białowieskiej przy zwłokach jej mieszkańca? Skandaliczne zdjęcia Cimoszewicza! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Obrońca Puszczy Białowieskiej przy zwłokach jej mieszkańca? Skandaliczne zdjęcia Cimoszewicza!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Internauci kpią z zaangażowania Włodzimierza Cimoszewicza w krytykę działań ministra ochrony środowiska Jana Szyszki. W komentarzach wykorzystują zdjęcie na którym polityk SLD, jeszcze jako minister spraw zagranicznych, pozuje wraz królem Hiszpanii Juanem Carlosem przy martwym żubrze.

Są tacy, którzy nie przebierają w słowach. „Pierwszy z lewej, obrońca Puszczy Białowieskiej, komuch Cimoszewicz, na pierwszym planie zastrzelony żubr, mieszkaniec Puszczy Białowieskiej” – brzmi jeden z szyderskich wpisów pod zdjęciem.

Włodzimierz Cimoszewicz zabiera głos w sprawach dotyczących lasów, powołując się na znajomość ich ekosystemu. B. wicepremier i wicemarszałek Sejmu od kilkunastu lat mieszka w Puszczy Białowieskiej.

Zdjęcie przedstawiające polityka nad zabitym żubrem pojawia się w internecie nie pierwszy raz. Wróciło w styczniu, kiedy przedstawiciele opozycji, a wśród nich syn Cimoszewicz, Tomasz, protestowali przeciw odstrzałowi tych zwierząt w Puszczy Boreckiej.

Wtedy „Gazeta Polska Codziennie” przypomniała, że w 2004 roku w Puszczy Boreckiej na żubry polował Juan Carlos, król Hiszpanii, a nad ustrzelonym zwierzęciem zdjęcia robił sobie m.in. Włodzimierz Cimoszewicz, obecnie obrońca nie tylko żubrów, ale i Puszczy Białowieskiej.

Ostatnie protesty dotyczą wycinki ponadstuletnich drzew na jej terenie. Minister Szyszko przekonuje, że trzeba usunąć chore drzewa.

Za: TVP INFO

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy