Internauci wyciągnęli zdjęcie Włodzimierza Cimoszewicza z zabitym żubrem (fot. tt/ Bot Druga Kadencja‏) - TVP INFO
w ,

Obrońca Puszczy Białowieskiej przy zwłokach jej mieszkańca? Skandaliczne zdjęcia Cimoszewicza!

Internauci kpią z zaangażowania Włodzimierza Cimoszewicza w krytykę działań ministra ochrony środowiska Jana Szyszki. W komentarzach wykorzystują zdjęcie na którym polityk SLD, jeszcze jako minister spraw zagranicznych, pozuje wraz królem Hiszpanii Juanem Carlosem przy martwym żubrze.

Są tacy, którzy nie przebierają w słowach. „Pierwszy z lewej, obrońca Puszczy Białowieskiej, komuch Cimoszewicz, na pierwszym planie zastrzelony żubr, mieszkaniec Puszczy Białowieskiej” – brzmi jeden z szyderskich wpisów pod zdjęciem.

Włodzimierz Cimoszewicz zabiera głos w sprawach dotyczących lasów, powołując się na znajomość ich ekosystemu. B. wicepremier i wicemarszałek Sejmu od kilkunastu lat mieszka w Puszczy Białowieskiej.

Zdjęcie przedstawiające polityka nad zabitym żubrem pojawia się w internecie nie pierwszy raz. Wróciło w styczniu, kiedy przedstawiciele opozycji, a wśród nich syn Cimoszewicz, Tomasz, protestowali przeciw odstrzałowi tych zwierząt w Puszczy Boreckiej.

Wtedy „Gazeta Polska Codziennie” przypomniała, że w 2004 roku w Puszczy Boreckiej na żubry polował Juan Carlos, król Hiszpanii, a nad ustrzelonym zwierzęciem zdjęcia robił sobie m.in. Włodzimierz Cimoszewicz, obecnie obrońca nie tylko żubrów, ale i Puszczy Białowieskiej.

Ostatnie protesty dotyczą wycinki ponadstuletnich drzew na jej terenie. Minister Szyszko przekonuje, że trzeba usunąć chore drzewa.

Za: TVP INFO

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kramek: „wspieram Obywateli RP i czuję się z tego dumny”, to on dążył do „polskiego majdanu”!

Symboliczne! Ukraińcy 'uwięzili’ polskie lwy na Cmentarzu Orląt [WIDEO]