OBURZAJĄCE! Rodzice wysyłają swoje kilkuletnie dzieci do samobójczego zamachu! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

OBURZAJĄCE! Rodzice wysyłają swoje kilkuletnie dzieci do samobójczego zamachu! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Internet obiegł przerażający film który dokumentuje jak dżihadysta przygotowuje córki do samobójczego ataku, po czym siedmioletka wysadza się w powietrze na komisjariacie policji. Matka dziecka się nie sprzeciwia. Twierdzi, że każdy muzułmanin powinien brać udział w dżihadzie.

Umieszczone w internecie wideo pokazuje dżihadystę, który własne córki przygotowuje do samobójczego ataku. W efekcie siedmioletnie dziecko udaje się na komisariat policji w Damaszku i tam dokonuje samozagłady. Fanatyk, to Syryjczyk należący do tzw. Państwa Islamskiego.

Indoktrynowane dzieci to 7-letnia Islam i 9-letnia Fatima. Dżihadysta instruuje je jak należy przeprowadzić zamach poświęcając własne życie, a dziewczynki wykrzykują „Allah Akbar”. Z córkami żegna się też ich matka. Nie ma nic przeciwko poświęcenie życia dzieci i tłumaczy, że  każdy muzułmanin powinien brać udział w dźihadzie.

Cała historia ma swój dramatyczny koniec, a 7-latka ginie na komisariacie w samobójczym ataku. Dziewczynka poprosiła o możliwość skorzystania z toalety. Tam zdetonowała ładunek. Zginęła na miejscu. Za: pch24.pl

https://www.youtube.com/watch?v=QN3LCQ1zUCE

Na filmie opublikowanym w sieci widać dżihadystę, który przygotowuje swoje córki w wieku 7 i 9 lat do przeprowadzenia samobójczego ataku.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,858FaniLubię
18,060ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy