OBURZAJĄCE! Rodzice wysyłają swoje kilkuletnie dzieci do samobójczego zamachu! [WIDEO]

0
37918

Internet obiegł przerażający film który dokumentuje jak dżihadysta przygotowuje córki do samobójczego ataku, po czym siedmioletka wysadza się w powietrze na komisjariacie policji. Matka dziecka się nie sprzeciwia. Twierdzi, że każdy muzułmanin powinien brać udział w dżihadzie.

Umieszczone w internecie wideo pokazuje dżihadystę, który własne córki przygotowuje do samobójczego ataku. W efekcie siedmioletnie dziecko udaje się na komisariat policji w Damaszku i tam dokonuje samozagłady. Fanatyk, to Syryjczyk należący do tzw. Państwa Islamskiego.

Indoktrynowane dzieci to 7-letnia Islam i 9-letnia Fatima. Dżihadysta instruuje je jak należy przeprowadzić zamach poświęcając własne życie, a dziewczynki wykrzykują „Allah Akbar”. Z córkami żegna się też ich matka. Nie ma nic przeciwko poświęcenie życia dzieci i tłumaczy, że  każdy muzułmanin powinien brać udział w dźihadzie.

Cała historia ma swój dramatyczny koniec, a 7-latka ginie na komisariacie w samobójczym ataku. Dziewczynka poprosiła o możliwość skorzystania z toalety. Tam zdetonowała ładunek. Zginęła na miejscu. Za: pch24.pl

https://www.youtube.com/watch?v=QN3LCQ1zUCE

Na filmie opublikowanym w sieci widać dżihadystę, który przygotowuje swoje córki w wieku 7 i 9 lat do przeprowadzenia samobójczego ataku.

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here