https://www.facebook.com/eMisjaTv/?fref=mentions
w ,

OCENZUROWANI przez YouTube: eMisjaTV, Kelthuz, Sumienie Narodu, Idź pod Prąd, Monitor Polski!

OCENZUROWANI przez YouTube: eMisja.TvKelthuzSumienie Narodu TVidź Pod PrądMonitor PolskiWrealu24Jacek MiędlarJeden z Wielu – O f i c j a l n yNPTV.plPartia WolnośćWideoprezentacjeDariusz Matecki

📌Wsparcie PayPal: https://www.paypal.me/PrawicowyInternet

Art. 54 Konstytucji
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Bandyctwo. To są o wiele szersze działania, które dotyczą nie tylko vlogerów ale też samych użytkowników. Ja już dawno termu polikwidowałem swoje konta na fb i youtube bo miałem dość tej ciągłej manipulacji, cenzury i wciskania mi tej lewicowej propagandy. Mam nadzieje, że inni zwłaszcza teraz po kolejnej fali cenzury też to zrobią. Polskie państwo też powinno tutaj mocno zareagować. Jest łamana wolność słowa i to powinno być natychmiast ścigane przez wymiar sprawiedliwości.

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Gdzie trafiłyby dzisiejsze zyski LOT-u, gdyby Tusk dopiął swego i sprywatyzował naszego narodowego przewoźnika?

Darcie Pisma Świętego uszło mu na sucho. Tym razem może trafić do więzienia za publiczne znieważenie polskiego godła! (Oby!)