Okupacja Sejmu nic nie dała? Platforma traci poparcie nawet w sondażach TVN! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Okupacja Sejmu nic nie dała? Platforma traci poparcie nawet w sondażach TVN!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Destrukcyjne działania totalnej opozycji nie cieszą się akceptacją Polaków. Poparcie dla zachowania polityków PO i .N z ostatnich dni wyraziło jedynie 26 proc. ankietowanych przez TNS Polska. Aż 47 proc. było odmiennego zdania. Nie powinno nas zatem dziwić, że od czasu kiedy zaczęła się okupacja Sejmu, PiS zaczął zwiększać przewagę nad konkurentami. Wg sondażu przeprowadzonego na zlecenie “Faktów” TVN partia Kaczyńskiego zyskała na ostatnich wydarzeniach +5 proc. (35 proc.), natomiast PO straciła -1 proc. (15 proc.).

Strategia totalnej opozycji polegająca sparaliżowaniu pracy polskiego parlamentu nie spodobała się Polakom. Zgodnie z sondażem przeprowadzonym przez TNS Polska na zlecenie Polskiego Radia – jedynie 26 proc. ankietowanych poparło działania podejmowane w ciągu ostatnich dni przez PO i .N. Odmiennego zdania było aż 47 proc. ankietowanych, a 27 proc. nie miało na ten temat wyrobionej opinii.

Powyższe przełożyło się oczywiście na preferencje wyborcze. Według sondażu Millward Brown zrealizowanego na zlecenie “Faktów” TVN – po wydarzeniach ostatnich dni na PiS chce głosować 35 proc. respondentów (+5 proc.), na Nowoczesną 24 proc. (+2 proc.), na Platformę Obywatelską 15 proc. (-1 proc.), na Kukiz’15 6 proc. (-2 proc.) a na PSL 5 proc. (+3 proc.).

ZOBACZ:

Paraliż parlamentu, obrona skompromitowanych sędziów, walka o zachowanie SB-ckich emerytur czy sprzeciw wobec zmian w prawie karnym przewidujących konfiskatę mienia przestępców – to nie może się podobać większości społeczeństwa. Jeśli PO i .N chcą zmienić trend i prześcignąć PiS w rankingach poparcia, to muszą uświadomić sobie swoje dotychczasowe błędy i – co najważniejsze – więcej ich już nie popełniać. Za: niewygodne.info.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,731FaniLubię
18,062ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy