Oława: Polak ugodzony przez Ukraińca nożem za patriotyczną koszulkę? - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Oława: Polak ugodzony przez Ukraińca nożem za patriotyczną koszulkę?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Portal olawa24.pl informuje o napaści dokonanej wczorajszej nocy na trzech młodych mężczyzn (21, 21 i 19 lat), którzy na ulicy Chrobrego zostali zaatakowani nożem przez imigranta ze Wschodu.

– Do kolegi przyjechali znajomi z Wrocławia. Szli wspólnie do stacji PKP, mój syn ich odprowadzał na ostatni pociąg. Syn gdzieś na chwilę odszedł od nich i w tym momencie podszedł do niego wysoki, dobrze zbudowany około 40 a 50-letni mężczyzna i coś zaczął mówić do niego w języku rosyjskim lub ukraińskim. Syn nie zna języka ani jednego, ani drugiego – opowiedziała redakcji matka jednego z poszkodowanych. – Z racji, że syn za 4 miesiące zostanie ojcem nie chciał brać udziału w bójce. To był moment jak on zobaczył nóż z ręku tego człowieka, zaczął nim wymachiwać, a syn wołał kolegów. W momencie, gdy się odsłonił dostał nożem w lewy bok na wysokości pachy i serca.

Wtedy na miejscu zdarzenia pojawili się koledzy zaatakowanego. Imigrant zdołał zranić nożem jednego w klatkę piersiową, a drugiego w szyje. Obaj po opatrzeniu zostali już zwolnieni do domów. Pierwszy, najciężej poszkodowany – z raną kłutą, przebitym płucem i odmą został zatrzymany w szpitalu na obserwacji.
Bandyty szuka oławska policja.

Za: olawa24.pl, dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,223FaniLubię
17,877ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy