w ,

Ona jest prawniczką? Wpadka Gasiuk-Pihowicz obnaża jej wiedzę prawniczą…

TSUE nakazał dziś zawiesić działalność Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Trybunał orzekł, że każde państwo członkowskie powinno zapewnić, by system środków dyscyplinarnych obowiązujący w stosunku do sędziów szanował zasadę ich niezawisłości. Innymi słowy kilku sędziów, którzy nie pochodzą z wyborów zdecydowało jak ma wyglądać polskie prawo, nie władza pochodząca z demokratycznych wyborów a kilku ludzi nieznających sytuacji w Polsce. Dla mnie absurdalne ale nie to jest tematem tego wpisu.

Znacie Kamilę Gasiuk-Pihowicz? To ta, która od pięciu lat krzyczy o Konstytucji, łamaniu praworządności, ta sama, której mąż tak rozliczył kampanię Nowoczesnej, że ta tonie w długach i już praktycznie zupełnie się rozpadła. Pani Kamila wówczas uciekła z tonącego okrętu i z otwartymi ramionami została przyjęta w struktury Platformy Obywatelskiej. Zwykle piszę o niej w kategoriach kabaretu, tak też jest i dzisiaj.

To dzisiejszy wpis Pani Kamili; „Pani Gasiuk – Pihowicz – podobno magister prawa – pisze o „przegranej w Strasburgu”. Ale od kiedy, Pani Poseł, siedzibą TSUE jest Strasburg? 🤔 Według mojej wiedzy TSUE obraduje w Luksemburgu, ale mogę się mylić 🤪” – komentuje na Twitterze Marcel Bielecki. „Najbardziej krzykliwa w sprawach praworządności Pani poseł-mecenas myli Trybunał Sprawiedliwości UE z Europejskim Trybunałem Praw Człowieka 🤔 #profesjonalizm” – dodaje minister Michał Woś. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

To wideo z 2013 robi furorę! Platforma Obywatelska proponuje WSZYSTKIM obywatelom głosowanie korespondencyjne

Specjalnie kaszlał na terminal do kart płatniczych. Został aresztowany! [WIDEO]