Ona jest prawniczką? Wpadka Gasiuk-Pihowicz obnaża jej wiedzę prawniczą... - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Ona jest prawniczką? Wpadka Gasiuk-Pihowicz obnaża jej wiedzę prawniczą…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

TSUE nakazał dziś zawiesić działalność Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Trybunał orzekł, że każde państwo członkowskie powinno zapewnić, by system środków dyscyplinarnych obowiązujący w stosunku do sędziów szanował zasadę ich niezawisłości. Innymi słowy kilku sędziów, którzy nie pochodzą z wyborów zdecydowało jak ma wyglądać polskie prawo, nie władza pochodząca z demokratycznych wyborów a kilku ludzi nieznających sytuacji w Polsce. Dla mnie absurdalne ale nie to jest tematem tego wpisu.

Znacie Kamilę Gasiuk-Pihowicz? To ta, która od pięciu lat krzyczy o Konstytucji, łamaniu praworządności, ta sama, której mąż tak rozliczył kampanię Nowoczesnej, że ta tonie w długach i już praktycznie zupełnie się rozpadła. Pani Kamila wówczas uciekła z tonącego okrętu i z otwartymi ramionami została przyjęta w struktury Platformy Obywatelskiej. Zwykle piszę o niej w kategoriach kabaretu, tak też jest i dzisiaj.

To dzisiejszy wpis Pani Kamili; “Pani Gasiuk – Pihowicz – podobno magister prawa – pisze o „przegranej w Strasburgu”. Ale od kiedy, Pani Poseł, siedzibą TSUE jest Strasburg? 🤔 Według mojej wiedzy TSUE obraduje w Luksemburgu, ale mogę się mylić 🤪” – komentuje na Twitterze Marcel Bielecki. “Najbardziej krzykliwa w sprawach praworządności Pani poseł-mecenas myli Trybunał Sprawiedliwości UE z Europejskim Trybunałem Praw Człowieka 🤔 #profesjonalizm” – dodaje minister Michał Woś. 

https://twitter.com/MWosPL/status/1247854478818238465

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Świąt Wielkanocnych

0
Szanowni Państwo! Drodzy Rodacy w kraju i za granicą! Zbliżają się Święta Wielkanocne. Czas odrodzenia i nowego początku. Zwycięstwa dobra nad złem, życia nad śmiercią,...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy