Oto mentalność posła Rzepeckiego. Wyrzucili mnie z partii za zdradę, uderzaj w lidera i bryluj w antypolskich mediach! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 29 maja, 2020

Oto mentalność posła Rzepeckiego. Wyrzucili mnie z partii za zdradę, uderzaj w lidera i bryluj w antypolskich mediach!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Po zawieszeniu Łukasza Rzepeckiego w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości pojawiły się medialne doniesienia o możliwej ofercie dla posła ze strony klubu Kukiz’15. Rzepecki miałby zasilić szeregi klubu, zostając jego 33 posłem. W rozmowie z Edytą Hołdyńską w telewizji Polsce.pl poseł Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz skrytykował jednak postawę najmłodszego posła Sejmu VIII kadencji.

– Sposób krytyki prezesa Kaczyńskiego jest przesadzony. Moim zdaniem nie powinno to tak wyglądać. Należy szanować starsze osoby, które mają duże zasługi dla państwa polskiego – powiedział Edycie Hołdyńskiej Adam Andruszkiewicz.

Poseł Kukiz’15 stwierdził jednak, że decyzja o zaproszeniu posła Rzepeckiego do klubu parlamentarnego to wyłącznie decyzja Pawła Kukiza. Jak donosi RMF FM, również sam zainteresowany zwleka z podjęciem decyzji o zasileniu klubu parlamentarnego Kukiz’15.

Propozycje były wcześniej?

Pierwsza propozycja ze strony Kukiz’15 dla Łukasza Rzepeckiego miała już paść w maju. Zdaniem posłów tego klubu wówczas mógł być on posądzony o zdradę partyjnych barw.

W poniedziałek Łukasz Rzepecki skomentował informację o zawieszeniu w prawach członka PiS. Według posła, skoro on, realizując program PiS, ma zostać usunięty z ugrupowania, to „prezes Jarosław Kaczyński – nie realizując programu – również powinien być z niej wyrzucony”.

W niedzielę rzeczniczka PiS Beata Mazurek poinformowała, że poseł Łukasz Rzepecki został zawieszony w prawach członka PiS, co – jak wskazywała – jest pierwszym krokiem do wydalenia go z partii. W piątek prezydium klubu PiS zarekomendowało wydalenie posła Rzepeckiego z klubu Prawa i Sprawiedliwości. Mazurek w piątek powiedziała, że ze strony posła było już wystarczająco dużo posunięć, które by wskazywały na to, iż bardziej staje po stronie opozycji niż po stronie obozu rządzącego.

Za: TVP.info, „Do Rzeczy”, PAP

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,187FaniLubię
17,880ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy