w ,

Oto siedmioletni Julian. Ofiara islamskiego terroru w Barcelonie. Dlaczego Kopacz nie paraduje z Jego zdjęciem?

Siedmioletni Julian Cadman jest piętnastą ofiarą śmiertelną czwartkowych zamachów w Hiszpanii. Przez kilka dni szukali go wszyscy. Jego zdjęcie obiegło portale społecznościowe. W niedzielę oficjalnie potwierdzono, że chłopiec zginął w zamachu na Las Ramblas w Barcelonie, gdy terrorysta wjechał w tłum furgonetką. Teraz zewsząd płyną kondolencje do rodziny chłopca.

Siedmioletni Julian Cadman, który ma podwójne, brytyjsko-australijskie obywatelstwo, był w Barcelonie z mamą. Przyjechali na ślub jej kuzynki, a przy okazji zwiedzali miasto. Późnym czwartkowym popołudniem, pochodząca z Filipin Jom, była razem z synem na Las Ramblas, gdy w tłum spacerowiczów wjechał rozpędzoną furgonetką zamachowiec.

Więcej o zamachu: 

https://prawicowyinternet.pl/kolejny-islamski-atak-terrorystyczny-w-hiszpanii-europo-ile-jeszcze-ran-ile-rozlanej-europejskiej-krwi/

Pamiętacie jak Ewa Kopacz pokazywała się ze zdjęciem małego chłopca wzywając do przyjmowania imigrantów do Polski? Dlaczego teraz nie paraduje ze zdjęciem tego chłopca? Dlaczego nie pokaże czym się kończy przyjmowanie imigrantów, islamizacja europejskich państw?

Za: TVP INFO

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Uwaga! Pierwszy atak terrorystyczny w Finlandii, w mieście chętnie odwiedzanym przez polskich turystów

Uchodźcy, związki partnerskie, rewizja 500+ i brak klauzuli sumienia. Tego chce Nowoczesna!