w

Ozdoba o Sikorskim: Chciał być brytyjskim lordem, a stał się zwykłą ruską onucą z Chobielina [WIDEO]

Fot. Twitter

Jacek Ozdoba w Sejmie wyraził swoje oburzenie faktem, iż Radosław Sikorski po skandalicznym wpisie na Twitterze nie poniósł konsekwencji i nadal należy do Platformy Obywatelskiej. Dodatkowo przypomniał on słowa byłego szefa MSZ z 2014 roku, które już wtedy wpisywały się w rosyjską propagandę. Poseł Solidarnej Polski skwitował, iż Sikorski chciał być brytyjskim lordem, a stał się “zwykłą onucą z Chobielina.”

– Mija kolejny dzień, kolejny tydzień, a w waszych szeregach wciąż jest rosyjska dezinformacja – nazywa się Radosław Sikorski. Jak to jest możliwe, że w 2014 roku wasz były minister spraw zagranicznych mówił do Ukraińców: poddajcie się albo zginiecie. Jak to możliwe, że mówił, iż Nord Stream to dobry projekt. – powiedział Ozdoba.

– Mam jeszcze jedno pytanie: dlaczego nie reagujecie? Ten człowiek chciał być brytyjskim lordem, a stał się zwykłą ruską onucą z Chobielina. Taka jest prawda. Powinniście go natychmiast wyrzucić. Tolerujecie człowieka, który nie służy Polsce ani UE. Ale nie macie odwagi go wyrzucić dlatego, że macie z nim jakieś powiązania. – zakończył poseł Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Kanthak do polityka PO: Nie macie programu, trzymacie się nogawki von der Leyen [WIDEO]

Kałużny: Kwestią czasu jest, kiedy wypłynie lista Putina