Pedofilia-w-krajach-islamskich---wkrótce-w-Polsce
w ,

Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?

Na wstępie artykułu zaznaczę, że jestem zwolennikiem radykalnego karania osób krzywdzących dzieci. Kiedy słyszę w mediach, że starszy facet, który zgwałcił kilkulatkę dostaje 2 lata w zawiasach mam ochotę samemu wymierzyć sprawiedliwość. Nie jestem w swoich poglądach osamotniony – sądzę, że większość Polaków jest za zaostrzeniem kar za pedofilię. W moim przekonaniu współżycie z osobą poniżej 15 roku życia powinno być zawsze, bezwzględnie karane więzieniem a za gwałt na osobie nieletniej powinno się oglądać świat zza krat minimum przez 12 lat. Recydywa, czyli ponowne popełnienie tego przestępstwa powinna być karana kastracją (poza kolejnym więzieniem). Twarze tych osób powinny być publikowane w prasie. W społeczeństwie, w którym pedofil traktowany jest jako jednostka wyklęta, Unia Europejska chce osiedlić tysiące osób z krajów muzułmańskich, gdzie krzywdzenie dzieci, śluby z 8 latkami – czyli pedofilia to coś normalnego, bronionego przez islamskich duchownych.

W Polsce wszelkie czynności seksualne z osobą poniżej 15 roku życia traktowane są jako pedofilia w wielu krajach świata granica ta jest przesunięta do 18 roku życia. Dla islamskich duchownych małżeństwo dzieci w islamie jest dopuszczalne. W „Koranie” nie ma określonego wieku małżeństwa. Dlatego dla duchownych muzułmańskich wszelkie prawa zabraniające kontaktów seksualnych z dziećmi są „problemem”: potępiają je, krytykują, odrzucają i nie chcą ich akceptować.

Dla przykładu, w jednym z bogatszych państw islamskich; w Iranie, dopuszczalne są śluby z dziećmi od 9 roku życia. Praktycznie zawsze małżeństwa te są aranżowane przez rodziców. Większość nieletnich panien młodych jest na zawsze pozbawiona możliwości świadomego kształtowania swojego życia. Bardzo często biedne rodziny mają płacone za to aby wydać ich córkę za mąż. Jak można określić ludzi, którzy sprzedają swoje kilkuletnie dziecko pedofilowi? Warto też dodać, że dziewczynki te traktowane są jak niewolnice muszące spełniać seksualne zachcianki ich nabywcy, czyli „męża”.

pedofilia-w-islamie
To nie jest Pierwsza Komunia. To pedofilski ślub jakich wiele w krajach arabskich. Dziewczynki są później gwałcone przez „mężów”.


Co Koran mówi na temat współżycia z nieletnimi? „Wy macie w Posłańcu Allaha piękny wzór” (źródło: Koran, Sura 33:21). Nie jest tajemnicą, iż Mahomet,(a.k.a.:„piękny wzór” )wziął za żonę Aiszę gdy miała 6 lat (źródło: zbiór hadisów autorstwa Bukhariego). Jednak dobroduszny Mahomet nie od razu zaczął uprawiać z Aiszą seks dopochwowy. Przez pierwsze 3 lata uprawiał z nią stosunek udowy (taki rodzaj stosunku nazywa się w Islamie mufa’khathat). Dla mniej zorientowanych, stosunek udowy oznacza pocieranie członka pomiędzy udami kobiety (w tym przypadku dziecka) aż do wytrysku. Po 3 latach mufa’khathat, Mahomet zaczął uprawiać z nią już normalny, dopochwowy seks (mając 9 lat). Jak to podsumować? Gość który jest głównym prorokiem islamu wpychał pałę w uda 6 latki a później od 9 roku życia normalnie uprawiał z nią sex… a obecnie wyznawcy islamu dosłownie interpretują Koran.

Mahometpedoflik6latka
Kiedy Mahomet poślubił Aishę – miała 6 lat… i wkładał pałkę między jej uda.

Państwo Islamskie opublikowało na swojej stronie internetowej dokument „Pytania i odpowiedzi w kwestii żeńskich niewolnic i ich wolności”, który precyzuje reguły „moralne” dotyczące postępowania radykalnych islamistów z pojmanymi kobietami i dziewczętami. Znalazły się tam tezy, które w pełni dopuszczają pedofilię czyli współżycie z dziewczynkami przed okresem dojrzewania a jeśli nie są jeszcze zdolne do kontaktu seksualnych to islamscy myśliciele zalecają zażywanie z nimi w przyjemności w „inny sposób”

Państwo Islamskie powstało stosunkowo niedawno ale praktyki pedofilskie trwają latami w większości państw islamskich w; Algierii, Arabii Saudyjskiej, Maroku, Libii, Syrii, Egipcie, Iraku, Jemenie, Jordanii, Somalii, Tunezji czy w Palestynie. To głównie z tych państw przybywają do nas tzw. „imigranci”. Nie zamierzają oni porzucać swojej bogatej pedofilskiej kultury i wprowadzają swoje zwyczaje w państwach europejskich. Jako, że w krajach Unii Europejskiej nie mogą brać „państwowych” ślubów z dziećmi to mądre islamskie narody wymyśliły inne patenty na gwałty na dzieciach. Bardzo popularnym procederem jest namawianie członków rodziny nieletniej dziewczynki, wydanej za mąż, by informowali otoczenie o zaręczynach, ale nie chwalili się dookoła faktem, że dziecko zawarło związek małżeński.

Para w Islamie

„Mówcie ludziom, że to tylko zaręczyny, choć w rzeczywistości będzie to małżeństwo”, powiedział Abdul Haque, emerytowany imam z Londynu, który wciąż uczestniczy w procedurach zawierania związku małżeńskiego i twierdzi, że islam pozwala na działania, w których nieletnia wydawana jest za dorosłego mężczyznę. Przyznaje jednocześnie, że zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności karnej, która dotknąć może w takiej sytuacji rodziców czy osobę udzielającą ślubu.

Ale czy Polacy muszą sięgać do nadal (oby jak najdłużej) egzotycznych dla nas krajów arabskich? Polskie władze nie mają na tyle jaj aby kontrolować przypadki pedofilii wśród lokalnej społeczności romskiej. Państwo z jego całym aparatem nie zadaje sobie najmniejszego trudu, by ten proceder choćby tylko ograniczyć. Polityczna poprawność przyćmiewa wypowiedzi na temat Romów – czy tak samo będzie z islamistami jak już premier Kopacz ściągnie ich do Polski? Niestety… pewnie tak.

Przeczytaj jak niszczona jest Szwecja przez radykalnie pojmowaną polityczną poprawność

Dał-Nam-Przykład-Szwedzki-Naród,-Jak-Przegrywać-Mamy

To co nas powinno szczególnie interesować to informacje o tym jak wyglądała asymilacja osób z krajów muzułmańskich w państwach takich jak Wielka Brytania, Francja czy Szwecja i czy dochodzi tam do zwiększonej liczby gwałtów i przypadków pedofilii? Odpowiedź jest chyba oczywista. W każdym z tych państw liczba gwałtów wielokrotnie się zwiększyła od czasu znacznego napływu wyznawców Allaha, również gwałtów na nieletnich. Skalę tego zjawiska najlepiej odda ostatnia afera z Wielkiej Brytanii gdzie zatrzymano grupę Pakistańczyków, która systematycznie wykorzystywała seksualnie 1400 nieletnich, białych dziewcząt. Władze i policja nic nie zrobiły w obawie przed oskarżeniami o „rasizm”. Ofiary – dzieci – urodziły ponad 100 dzieci. Wiele z nich dokonało aborcji, która, abstrahując od kontekstu, zawsze pozostawia ślad na psychice, co udowodniają badania. W Szwecji działają islamskie gangi specjalizujące się w porywaniu i wykorzystywaniu seksualnym nieletnich dziewczynek.

AfgańskieZwiązki

Wielki skandal w Polsce budzą doniesienia o szczątkowych przypadkach pedofilii w Kościele Katolickim. Niedługo, dzięki Platformie Obywatelskiej ściągnięte do Polski zostaną tysiące islamistów – zobaczymy czy wówczas polska lewica czy też np. Amnesty International będą tak ochoczo kontrolować, krytykować i nagłaśniać przypadki wykorzystywania dzieci. Mam nadzieję, że tak, w przeciwnym wypadku dojdzie do samosądów, ponieważ Polacy nie są jeszcze tak zatrutym polityczną poprawnością społeczeństwem jak Szwedzi czy Anglicy.

Poczytaj: http://ndie.pl/islam-wiezienie-ciala-i-umyslu-seks/

Islam, pedofilia i muzułmanie

https://www.youtube.com/watch?v=xFn0o4lRRWI


Podatek-dochodowy-niemoralny-i-nieproduktywny-fiskalizm

Podatek dochodowy: niemoralny i nieproduktywny fiskalizm?

Platforma-zdradziła-Polaków,-Czechów,-Węgrów-i-Słowaków

Platforma zdradziła Polaków, Czechów, Węgrów i Słowaków