w ,

Pijany Ukrainiec zamordował dwie nastoletnie Polki! Grozi mu ŚMIESZNA kara 12 lat pozbawienia wolności!

Za: Karkonoski Hufiec ZHP, wikipedia

Sąd na podstawie materiałów dowodowych zabranych przez policjantów i prokuraturę z Jeleniej Góry podjął decyzję o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące wobec mężczyzny podejrzanego o śmiertelne potrącenie dwóch nastolatek. Tragiczny wypadek drogowy spowodowany przez 27-letniego obywatela Ukrainy miał miejsce w noc sylwestrową na jednej z ulic Jeleniej Góry. Mężczyźnie grozić może teraz kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w noc sylwestrową na terenie Jeleniej Góry. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna jadąc samochodem ulicą Sobieskiego, przekroczył dozwoloną prędkość i stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał na chodnik i potrącił dwie osoby. 14 i 16-letnią mieszkankę Jeleniej Góry, które w wyniku doznanych obrażeń poniosły śmierć na miejscu. Następnie auto wpadło do rzeki.

Badanie stanu trzeźwości sprawcy wypadku przeprowadzone przez funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia wykazało, że w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Został on zatrzymany przez policjantów.

3 stycznia 2017 roku, sąd w oparciu o materiał dowodowy zgromadzony przez funkcjonariuszy z Jeleniej Góry i miejscową prokuraturę, zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

27-letniemu obywatelowi Ukrainy za spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem alkoholu grozić może kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Mój komentarz: za coś takiego powinien gnić w kopalni do końca swojego marnego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Trzydziestu Polaków zatrzymanych w związku z zamieszkami w Ełku!

Czeski rząd: ludzie powinni mieć prawo nosić broń!