w , ,

PILNE! Znowu doszło do masowego molestowania seksualnego podczas sylwestra! Tym razem w Innsbrucku!

Sformułowanie „sylwester w Kolonii” stało się synonimem napaści imigrantów na Europejki. W tym roku przybysze z Afryki znów planowali molestować Niemki podczas zabawy w Kolonii – tym razem jednak zapobiegli temu policjanci. Niestety tegoroczny sylwester zapisze się na zawsze w pamięci austriackich kobiet, które padły ofiarą polityki imigracyjnej Angeli Merkel. W Innsbrucku (Tyrol) doszło do masowego molestowania seksualnego! 18 kobiet zgłosiło się na policję a poszkodowanych może być znaczcie więcej! 

Kobiety zeznają, że zostały otoczone przez znaczną grupę mężczyzn podczas sylwestrowej zabawy na głównym placu w Innsbrucku, gdzie zgromadziło się ponad 25 tysięcy ludzi – powiedział funkcjonariusz policji Ernst Kranebitter. Mężczyźni tańczyli wokół ofiar i nagle rzucili się na nie, chwytając za piersi lub wpychając im ręce między nogi. Dlatego trudno było to zauważyć innym uczestnikom świętowania.

Policja twierdzi, że sprawcami byli „starsi nastolatkowie”, których tożsamości nie udało się ustalić, bo zapis z kamer monitoringu jest niewyraźny.

Imigranci „bawią się” Europejkami!

„Taharrush” to nic innego jak grupowe molestowanie, które znane jest w krajach arabskich od kilku lat. Polega ona na otoczeniu kobiety w miejscu publicznym. Najpierw mężczyźni zaczynają krzyczeć na swoją „wybrankę”, obrażają ją, później zaczyna się napastowanie, kończące się często na gwałcie.

https://www.youtube.com/watch?v=vP1oGvEN_s8

„Taharrush” pierwszy raz było zaobserwowane podczas protestów w czasie „arabskiej wiosny” w Egipcie w 2011 roku. Wtedy reporterka CBS została ofiarą takiej „zabawy”. Napadnięto na nią na Placu Tahrir w Kairze. Została odcięta od kamerzysty, z którym pracowała. Otoczył ją tłum 200 mężczyzn, którzy dotykali ją i nawoływali do dalszej przemocy seksualnej. Wszystko trwało około 40 minut. Dziennikarka przez cały ten czas była napastowana, nie mogła wydostać się ze środka.

Mechanizm takiego działania jest przerażający – podczas ataku ofiara jest tak zdezorientowana, że często napastnikom udaje się ją obrabować. Nierzadko kobieta jest również gwałcona. Wszystko to dzieje się w miejscu publicznym, a ucieczka staje się niemal niemożliwa…

https://www.youtube.com/watch?v=0A1vHeHGIpI

Za: ndie.pl, wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Niegospodarność posła .N? Były dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu pod lupą śledczych!

Piotr Najsztub nazwał polskich górali „owco i jagnio jebc*mi”. Antypolskość w pełnej krasie!