w ,

Piotr „Liroy” Marzec do PiS: krzyczę w imieniu chorych i umierających, których traktujecie jak śmieci!

Od wielu miesięcy niezłomnie walczymy o legalizację medycznej marihuany. Pomimo zapewnień, ze strony rządu o tym, że dostęp do leczenia będzie ułatwiony, okazuje się, że PiS znów zmienił zdanie! Dziś po raz kolejny, bez podania przyczyny, została odwołana podkomisja zdrowia ws. leczniczej marihuany.

Liroy: „Ostatnio wydawało się, że jesteśmy już blisko sukcesu. Odbyłysię komisje i podkomisje, a dziś dowiedziałem się, że stanowisko PiS jest takie, że w Polsce nie będzie upraw marihuany hodowanej do celów medycznych. To skandal i działanie na szkodę Obywateli. Przepraszam, że krzyczę, ale krzyczę w imieniu chorych i umierających. Krzyczę w imieniu tych, którzy nie mogą z nami dziś być. Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł od samego początku próbuje zniszczyć ten projekt. Wzywam Was i Wasze sumienia, abyśmy porozmawiali. Mówię to w imieniu chorych i umierających, których traktujecie jak śmieci.”

Co POLSCY WOLNOŚCIOWCY uważają na temat LEGALIZACJI MEDYCZNEJ MARIHUANY:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Przemysław Wipler w wywiadzie dla Telewizji Republika: Straż miejska to pieśń przeszłości. Są to parapolicjanci i niby-policja!

Robert Winnicki o reformie edukacji: „Trzeba zlikwidować odmóżdżającą dyktaturę testów!”