“Pisowiec nie żyje ch*j mu w szyję!” tak postępowcy komentują samobójstwo radnego PiSu. Gdzie jest HejtStop?

5
30569

Norbert Małolepszy, zastępca przewodniczącego rady miasta w Jastrzębiu-Zdroju z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, w nocy z 18 na 19 kwietnia popełnił samobójstwo. Miał 34 lata. Ciało polityka zostało znalezione we wtorek w nocy w jego mieszkaniu – najprawdopodobniej powiesił się. 

Poziom mojego zażenowania sięgnął zenitu. Profil na Facebooku “Nie lubię PiS-u” wrzucił link do informacji o samobójstwie polityka PiS. Pełna kultura, bez żadnych zbędnych komentarzy. Natomiast to co dzieje się w komentarzach, przechodzi ludzkie pojęcie. Gdzie teraz są organizacje typu HejtStop? Gdzie jest Facebook? Nie widzą mowy nienawiści w komentarzach typu “Game over frajerze!”, “szkoda, że nie Kaczyński”, “pozostałych zapraszam do naśladowania”, “pisowiec nie żyje chuj mu w szyję”?

Screeny z wypowiedzi:

hejt1 hejt2 Hejt3

I dla przypomnienia:

Komentarze:

komentarzy

5 COMMENTS

    • Przepraszam, wrogą dla społeczeństwa? Czyżby przez 8 lat rządów PO nie dopuścili PANA do źlóbka? A propos komuny…..Przeźylem, znam genezę słowa….uczyłem się łaciny i chyba Pan coś z teorii troszkę niedouczony….P.S. Efekt gimnazjum?

  1. Pierwszy przykład z brzegu – @Darek Borowski. Sprawdźcie sobie ten profil, i jeśli chce wam się użyć mózgu, to wszystko będzie jasne. Każdy może powiedzieć, że jest wysokim wysportowanym blondynem. Powiedzieć. Może. Nawet prezes …
    I tyle w temacie “chamskiego języka KOD-u” …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here