Podejrzane kontakty byłych szefów wywiadu wojskowego? Jest rosyjski trop! - PrawicowyInternet.pl
środa, 8 lipca, 2020

Podejrzane kontakty byłych szefów wywiadu wojskowego? Jest rosyjski trop!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Telewizja Republika ujawniła w sobotę dokumenty, które mówią o niejasnych powiązaniach byłych szefów SKW (instytucja-następca WSI), Piotra Pytla oraz gen. Janusz Noska.

Treści, jakie zawierają dokumenty budzą poważne obawy. Według portalu telewizjarepublika.pl, stanowią one dowód na kontakty między Pytlem oraz gen. Noskiem a Federalną Służbą Bezpieczeństwa Rosji w pierwszej połowie 2012 roku.

Nie byłoby zapewne w tym nic bardzo zaskakującego, gdyby nie charakter tych kontaktów. Oficerowie wojskowego kontrwywiadu (Pytel oraz Krzysztof Dusza), mieli już wcześniej nawiązywać kontakt z W.J., który był rezydentem rosyjskiego wywiadu w Polsce.

W dokumetnach ujawnionych przez portal znajdują się również informacje na temat wysłania polskich oficerów do Moskwy oraz fałszowania danych funkcjonariuszy rosyjskich służb specjalnych.

Źródło: telewizjarepublika.pl, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,841FaniLubię
18,085ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy