w , ,

Podróżnik Michał Pater: „Za 50 lat Europa będzie nasza” mówią mi muzułmanie na każdym kroku! [wideo]

Michał Pater, magister historii Uniwersytetu Wrocławskiego, podróżuje po świecie autostopem, zwiedzając zazwyczaj nie wielkie metropolie, a te miejsca w które normalny turysta zwykle się nie zapuszcza. Ma za sobą już podróże po całej Rosji. W swoich relacjach filmowych pokazał, że ten kraj nie jest taki straszny, jak się często o nim mówi. Wszystkie te przygody polskiego podróżnika można śledzić na jego kanale YouTube, „Autostopem na koniec świata”.

W najnowszej serii „Autostopem przez Demoludy” Michał przemierza m. in. takie kraje, jak: Turcja, Gruzja, Rosja, Kałmucja, Kirgistan, Chiny, czy Mongolia. W 22. odcinku tej serii, podróżnik opowiada o tym, co mu mówią muzułmanie, praktycznie z każdej części świata:
– To był kolejny człowiek, kolejny muzułmanin, który powiedział mi wprost: „Za 50 lat Europa będzie nasza”.

Sam Pater przyznaje:
– Póki co, rzeczy nie idą w najlepszym kierunku, jak chodzi o przyszłość naszej cywilizacji. Niestety Rzym upada. Oczywiście to co się z nią stanie zależy przede wszystkim od nas, ale musiałem o tym powiedzieć, bo to przewija się cały czas, w rozmowach z ludźmi, z tego kręgu kulturowego. Najpierw w Turcji, potem na Kaukazie, w Kazachstanie, a teraz w Kirgistanie. Mówią mi, ze za 50 lat Europa będzie nasza.

I dodaje:
No i oczywiście cisną, mocno cisną z naszej poprawności politycznej, w szczególności tej, w kwestiach obyczajowych.

To pokazuje, jak naprawdę muzułmanie są nastawieni do nas, do naszej cywilizacji. I to nie tylko ci, którzy już mieszkają w Europie Zachodniej, ale również ci z krajów muzułmańskich. Jeżeli więc Europa się nie obudzi, to bardzo możliwe, że sprawdzi się ten scenariusz, o którym mówią muzułmanie.

Michał Pater w swojej podróży. O tym, że muzułmanie mówią mu, że podbiją Europę opowiada w 7:50 minucie nagrania

Za: dzienniknarodowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Michalkiewicz: Nowoczesna i NPD to wydmuszki powstałe dzięki służbom specjalnym!

PRZEMYSŁAW WIPLER jak należy wypowiedzieć umowy dot. przyjęcia IMIGRANTÓW do Polski?