w ,

PolEXIT! Korwin-Mikke: „Z Wielka Brytanią już w porządku, teraz pracujemy nad Francją.”

Nie tylko narodowcy, ale również partia KORWiN chce wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Jak widać środowiska uniosceptyczne z entuzjazmem przyjęły decyzję Brytyjczyków o wyjściu z Unii, ale również z nadzieją, że powoli i Polacy zaczną dojrzewać do podobnej decyzji. Dlatego też na dzisiejszej konferencji prasowej partii KORWiN zostało zapowiedziane, ze partia rozpocznie zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie wystąpienia Polski z Unii Europejskiej. Głos w sprawie Brexitu zabrali Janusz Korwin-Mikke oraz Przemysław Wipler.

– Z Wielka Brytanią już w porządku, teraz pracujemy nad Francją. Autorami tego sukcesu są niewątpliwie państwo Merkel i Schultz, którzy nie dość ze zafundowali nam aferę z uchodźcami, to jeszcze obiecali znieść wizy dla Turków. To właśnie przeważyło szale. Ci ludzie są autorami tego sukcesu. Pan Farage na pewno im w parlamencie podziękuje – skomentował prezes partii.

Przemysław Wipler stwierdził, że osoby odpowiedzialne za Brexit powinny podać się do dymisji.
To moment by odpowiedzialność ze to co się wydarzyło wzięli ludzie , którzy doprowadzili do tego ze Wielka Brytania opuszcza Unię Europejską. (…) W związku z tym co się wydarzyło, naszym zdaniem powinien podać się do dymisji Donald Tusk, pan Martin Schultz, również Jean-Claude Juncker, pan Timmermans. Cała Komisja Europejska powinna podać się do dymisji. (…) Unia europejska bez Wielkiej Brytanii to gorsza Unia Europejska. Brytyjczycy byli źródłem zdrowego rozsądku i blokowania głupich i szkodliwych projektów.

Wiceprezes partii zapowiedział zbiórkę podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie wystąpienia Polski z Unii Europejskiej.
– Chciałbym przypomnieć, że partia KORWiN zapowiedziała, że jeżeli zostaną wprowadzone mechanizmy karania Polski i innych krajów europejskich za nieprzyjmowanie nielegalnych imigrantów, uchodźców (…) W tym dniu, partia KORWiN rozpocznie zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie wystąpienia Polski z Unii Europejskiej.

A tutaj stanowisko Ruchu Narodowego:

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Obrona życia nienarodzonych to dla niej islamski kalifat. Popularna aktorka o projekcie „Stop aborcji”

MASAKRA! Dzieci zmuszone do uczestnictwa w paradzie gejów!