Polska minister o działaniach Merkel: "Nieodpowiedzialnością było godzenie się na otwarte drzwi dla szerokiego strumienia uchodźców!" - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Polska minister o działaniach Merkel: “Nieodpowiedzialnością było godzenie się na otwarte drzwi dla szerokiego strumienia uchodźców!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Utwierdzam się w przekonaniu, że bardzo dobrze zrobiliśmy wprowadzając ustawę antyterrorystyczną – powiedziała w programie „Gość poranka” Beata Kempa, szefowa KRMP. Jak podkreśliła, stało się to mimo „histerii i krzyków opozycji”. Odniosła się do wtorkowych eksplozji przy autokarze piłkarzy Borussii Dortmund.

Niemiecka policja zakłada, że trzy eksplozje, które miały miejsce we wtorek wieczorem w pobliżu autokaru wiozącego piłkarzy Borussii Dortmund na mecz, były celowym atakiem na zawodników tej drużyny. Według policji, nie ma podstaw, by twierdzić, że był to zamach terrorystyczny. Funkcjonariusze nie wykluczają jednak różnych hipotez.

Eksplozje uszkodziły autokar Borussii. Ranny został hiszpański obrońca Marc Bartra. Trafił do szpitala, gdzie jego obrażenia oceniono jako poważne.

„Ustawa pomogła bezpiecznie przeżyć ŚDM”

– Cieszę się, że oparliśmy się tej histerii. Jako szefowa zespołu rządowego ds. przygotowania Światowych Dni Młodieży wiem, że tzw. ustawa antyterrorystyczna bardzo pomogła, abyśmy to największe wydarzenie w zeszłym roku mogli przejść bezpiecznie. Aby młodzież mogła w sposób bezpieczny przeżyć ŚDM – mówiła.

– Nieodpowiedzialnością było godzenie się na otwarte drzwi dla szerokiego strumienia uchodźców – skomentowała politykę imigracyjną w Europie Zachodniej. Beata Kempa podkreśliła, że Polska pomaga potrzebującym osobom z regionów objętych wojną w miejscu ich zamieszkania. Za: TVP.info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy