Polska przedmurzem normalności! Milion podpisów pod Europejską Inicjatywą Obywatelską „Mama, Tata i Dzieci”!

0
7752

Informacja od Instytutu na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris:

Z ogromną satysfakcją pragnę poinformować, że zebraliśmy milion podpisów pod Europejską Inicjatywą Obywatelską „Mama, Tata i Dzieci”!

Choć wielu mówiło, że to przegrana sprawa, to jednak zmobilizowaliśmy ponad milion Europejczyków wokół obrony tożsamości małżeństwa, jako związku kobiety i mężczyzny. Tym samym udowodniliśmy, że stanowimy realną siłę i nie pozwolimy na wypaczanie pojęcia rodziny. W ten sposób rozpoczęliśmy debatę na temat kształtu Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej (EIO) i szerzej – kondycji demokracji w Unii Europejskiej.

Polska przedmurzem normalności!

Inicjatywa udowodniła też wiodącą pozycję Polski w zmaganiach kulturowych, jakich doświadczamy w UE. Co trzeci podpis pod inicjatywą został złożony przez Polaka! Jest to zasługa wszystkich Państwa, którzy wsparli tę akcję. Bardzo za to dziękujemy!

Nie mamy złudzeń

Komisja Europejska i jej wiceprzewodniczący Frans Timmermans, wspierający potężnymi środkami z budżetu UE lobbystów LGBT, zrobią wszystko, by zagłuszyć ten głos Europejczyków. To się im nie uda!

W najbliższych dniach wystąpimy do Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich, by zajął stanowisko w sporze z Komisją Europejską, która od początku chciała skrócić czas na zbieranie podpisów. Wykorzystamy każdą dostępną procedurę, by bronić głosu Europejczyków oddanego w obronie małżeństwa i rodziny.

Starcie cywilizacji

W tej walce bardzo liczę na Pana wsparcie. Tylko razem możemy obronić podstawowe i uniwersalne wartości oraz kulturową tożsamość Europy. W trwającym starciu cywilizacji to jedyna szansa by wytrwać.

Z wyrazami szacunku, prof. Aleksander Stępkowski

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here