w ,

Popisy czarnoskórych w zgniłej Francji! [WIDEO]

Niegdyś potężna Francja, stoi nad cywilizacyjną przepaścią. Niestety polityka jej zarządców sprawiła, że ten niegdyś wielki kraj ma problem z własnymi “napływowymi” obywatelami. Szczególne tarcia pojawiają się bardzo często w związku z działalnością francuskich dziennikarzy. Przykładem niech będzie chociażby działalność redakcji Charlie Hebdo.

W ostatni poniedziałek bojownicy Ligi Obrony Czarnej Afryki dostali się do siedziby jednego z francuskich magazynów – Valuers Actuelles. Protestując pod redakcją wykrzykiwali pod adresem dziennikarzy groźby.

(Jeśli dziennikarz) napisze przeciwko Czarnym, to jego ramiona zostaną oderwane i nie będzie miał rąk, aby cokolwiek napisać! – można było usłyszeć podczas protestu.

Protest został zainicjowany przez murzyńskiego lidera Ligi – Egountchiego Behanzinego. Był to wyraz sprzeciwu wobec artykułu napisanego przez magazyn. Szanowni państwo, być może żyjemy w Europie, ale jak widać niektórzy chcą u nas wprowadzać ludożercze metody postępowania z dziennikarzami.

Podczas protestów, można było dowiedzieć się również pewnych prawd objawionych, że Galowie tak naprawdę nie istnieli i są jedynie wymysłem – MITEM!

Finalnie demonstranci zostali zatrzymani przez policję. Szef zgromadzenia, zaznaczył jednak, że w przyszłości protestujący będą pojawiać się pod redakcją, jeśli ta nie zrezygnuje z “obrażania?” czarnych.

W razie potrzeby będziemy wracać codziennie – groził Egountchi Behanzin.

No cóż, tak to niestety bywa, gdy własne porządki wprowadzać zaczynają obcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

SZOK I NIEDOWIERZANIE! GRETA THUNBERG NICZYM JOANNA D’ARC?

Włochy: Pijani barbarzyńcy sprofanowali krzyż!