w ,

Popłoch wśród∂ imigrantów. masowe zatrzymania pedofilów!

W niektórych krajach szczególnie tych spod znaku półksiężyca, granica wieku zgody jest niższa. Mieszkańcy tych rejonów, mają dość luźne podejście do stosunków międzyludzkich szczególnie jeśli chodzi o różnice wiekowe. Problem pojawia się wtedy, gdy te barbarzyńskie zwyczaje przenoszone są na grunt europejski.

Nie tak dawno głośno było o przyzwoleniu władz Berlina na pedofilię, polegające na przekazywaniu dzieci do rodzin ze skłonnościami pedofilskimi.

Tym razem sprawa dotyczy Wiekiej Brytanii, gdzie doszło do masowych aresztowań imigranckich pedofilów. Nasiona Crime Agency zatrzymało 16 osób min w Rootherham i Leeds. Według podawanych przez śledczych informacji, pedofilski proceder uskuteczniany ze strony siatki pedofilów trwał od kilkunastu lat. Większość ofiar to małoletnie dziewczynki w wieku od 11 do 16 lat.

Pierwszych 5 osób aresztowano już w lipcu. Aktualnie do tej liczby należy doliczyć kolejnych 16 osób. Zatrzymani to członkowie gangów pedofilskich, które działały na wyspach między 1997, a 2013 rokiem. Większość zwyrodnialców to Pakistańczycy. Co bardziej obrzydliwe, prócz pedofilii aresztowanym zarzuca się również sutenerstwo, w tym min. zmuszanie młodocianych dziewczyn do uprawiania prostytucji.

Przed ostatnimi aresztowaniami liczba oskarżonych w związku z tą sprawą wynosiła 150 osób. Około 20 z nich osądzono. Śledczy mają przyjrzeć się również sprawie władz, kto®e przez lata przymykały oko na działalność gangów.

Policja zachęca ofiary do składania zeznań. Ze względu na charakter sprawy, śledztwo trwa bardzo długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Działacze PO wstydzą się za własną partię!

Taternik w obronie krzyża