Poseł PiS na celowniku liberalnych mediów. Podpadł pisząc ostro o islamskich terrorystach! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Poseł PiS na celowniku liberalnych mediów. Podpadł pisząc ostro o islamskich terrorystach!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Śmierć 21-letniej Polki z rąk imigranta z Syrii wstrząsnęła całym krajem. Informacje o pochodzeniu kobiety potwierdziło Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a media donoszą również, że kobieta była w ciąży. Doniesienia, co nie dziwi, wzburzyły nie tylko naród, ale i posła PiS, Dominika Tarczyńskiego. W ostrych, może nawet do przesady, słowach skomentował niedzielne wydarzenia, co nie umknęło uwadze liberalnych mediów popierających imigrację milionów islamistów z Bliskiego Wschodu do Europy.

„PILNE! POLKA, kobieta w ciąży zamordowana maczetą przez uchodźcę z Syrii. To oznacza jedno: WOJNA przeciwko psom z islamskiego terroryzmu!” – napisał na Twitterze wybrany z Kielc poseł.

Portal naTemat sugeruje, że ostry komentarz Tarczyńskiego to… stanowisko Prawa i Sprawiedliwości. „W imieniu partii rządzącej najdobitniej w niedzielę wypowiedział się znany z ostrego języka poseł Dominik Tarczyński”.

Medium Tomasza Lisa kpi również z faktu, że politycy partii rządzącej w pierwszym odruchu powiązali śmierć kobiety z islamistami. Uwadze dziennikarzy portalu umknęły chyba ostatnie wydarzenia z Niemiec oraz z Francji, gdzie działania muzułmańskich radykałów pozbawiły życia setki ludzi. Mając je jednak w pamięci ciężko mieć pretensje do osób, które – nawet omyłkowo i nieco pospiesznie – łączą kolejne przypadki agresji ze strony imigrantów z krajów islamskich z trwającym w Europie dżihadem. Większość doniesień o atakach osób pochodzenia arabskiego ostatecznie okazało się być zorganizowanym działaniem którejś z islamistycznych organizacji.

Komentarz posła odnotował również portal „Gazety Wyborczej”. Pod tekstem wyłączono możliwość komentowania. Być może portal michnikowego dziennika nie chciał ujrzeć skali poparcia społecznego dla antyislamskich i antyimigracyjnych słów posła Tarczyńskiego. Gazeta.pl od blisko roku praktykuje blokowanie możliwości komentowania tekstów o imigrantach i muzułmanach. Za: pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy