Poseł PO o prezydencie USA: "Jego miejsce jest na śmietniku" - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Poseł PO o prezydencie USA: “Jego miejsce jest na śmietniku”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Gratulacje 45 prezydentowi Ameryki przesłał prezydent Andrzej Duda. A jakie są komentarze innych, mówiących po polsku polityków? Po stronie opozycji dominują raczej obawy, a czasem nawet niezadowolenie.

Zdaniem posła PO, Michała Szczerba “miejsce Donalda Trumpa jest w śmietniku”. W sieci da się również znaleźć zdjęcia, jak Szczerba broni demokracji w Polsce ramię w ramię z KOD-em. Jak widać – Demokraci nie wygrali, więc demokracja taka to śmietnik, a nie demokracja. Warto jeszcze przypomnieć, że ta światła jednostka występowała przeciwko Polsce, krzycząc z sejmowej mównicy, że Polacy w pełni odpowiadają za zbrodnie w Jedwabnem i nie można przeprowadzać tam ekshumacji. A Wy jak oceniacie posła Szczerbę? Gdzie jest jego miejsce?

Władze Platformy nie wydały ostatecznego stanowiska ws. wpisu swojego posła, w końcu obrażanie prezydenta najsilniejszego kraju na świecie, to coś o czym nie warto wspominać?

ZOBACZ: Dlaczego Prezydent oraz parlamentarzyści obchodzą chanukę? Ilu jest w Polsce Żydów?

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,183FaniLubię
17,881ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy