Posłanka Nowoczesnej: Terroryści i uchodźcy to nie zagrożenie. Są nim ONR-owcy i mowa nienawiści! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Posłanka Nowoczesnej: Terroryści i uchodźcy to nie zagrożenie. Są nim ONR-owcy i mowa nienawiści!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Joanna Scheuring-Wielgus pozazdrościła najwidoczniej popularności szefowi swojej partii, który już od dawna bryluje na prawicowych portalach w działach pokroju “najgłupsza wypowiedź tygodnia”. Tym razem posłanka Nowoczesnej postanowiła skomentować ostatnie zamachy terrorystyczne oraz wskazać ich przyczyny. Scheuring-Wielgus terroryzmu nie łączy bynajmniej z Islamem czy kwestią niekontrolowanego napływu imigrantów, lecz z mową nienawiści i “radykalizmem”.

W definicji tego pojęcia mieści się, zdaniem posłanki Nowoczesnej, chociażby Obóz Narodowo-Radykalny. – Terror rodzi się z nienawiści. Jeżeli przywódcy nie zapanują nad nienawiścią w społeczeństwach, to nic się nie zmieni(…). Nienawiść jest tym z czym powinniśmy walczyć. Zagrożeniem nie są terroryści czy uchodźcy. Jest nim rodząca się nienawiść i przyzwolenie na radykalizowanie się języka, jest nim także przyzwolenie na istnienie takich radykalnych ruchów jak ONR. – akcentowała Scheuring-Wielgus na antenie TVN24. – Co robi pani Szydło po objęciu urzędu premiera? Likwiduje Radę ds. walki z dyskryminacją rasową i ksenofobią – burzyła się posłanka Nowoczesnej. Czy Państwo także uważacie, jak Scheuring-Wielgus, że przez likwidację wspomnianego organu Polska jest bardziej narażona na ataki terrorystyczne?

Warte przypomnienia:

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,168FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy