w ,

Poznajesz te kobiety? Złodziejki przyłapane na gorącym uczynku! Udostępnij!

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają kobiety, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwami, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą dochodzenia w sprawie kradzieży. Wszystkie zdarzenia miały miejsce w Centrum Handlowym Zielone Arkady przy ulicy Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy.

Do pierwszego zdarzenia doszło 27 stycznia 2020 roku w jednym ze sklepów drogeryjnych. Nieustalona kobieta ukradła perfumy warte kilkaset złotych. Sprawczynią jest kobieta w wieku około 40 lat, około 175 cm wzrostu, włosy długie blond spięte w kitkę, ubrana w czarne spodnie i buty, czarno-białą bluzkę, szarą narzutę, pudrową kurtkę przewieszona przez ramię, na ramieniu miała przewieszoną szarą torbę.

Drugie zdarzenie miało 31 stycznia 2020 roku w jednym ze sklepów odzieżowych. Tam nieustalona kobieta ukradła ubrania. Sprawczynią jest kobieta w wieku około 35 lat, średniego wzrostu, tęższej budowy ciała, włosy ciemne. Ubrana w czarną kurtkę, czarne dżinsowe spodnie, czarne obuwie za kostkę, na ramieniu czarna torebka.

 

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Informację można przekazać osobiście w KP Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie całodobowo pod numerami 52-525-52-69 lub 112.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dyrektor gdańskiego magistratu z zarzutami ws. afery związanej z Pawłem Adamowiczem!

Ludzie ocenili tych, którzy doprowadzili do stacjonarnego posiedzenia Sejmu. Wyniki sondażu Estymator dla portalu DoRzeczy.pl