w , ,

Proputinowski politruk nazywa Polaków: “nowymi europejskimi faszystami”. Źródło? Oczywiście z Czerskiej!

Chris Hedges, amerykański dziennikarz, pisarz, laureat Nagrody Pulitzera napisał artykuł, w którym nazywa on polski rząd „nowymi faszystami europy”. Stawia tezy, które sugerują odpowiedzialność Polski za Holokaust, przedstawia obecne pokolenie patriotycznej młodzieży jako skrajnych nacjonalistów, wzywa do rozliczeń za rzekome winy Polaków, a obecność krzyża w przestrzeni publicznej uważa za znak dominacji kulturowej wyznaczającej, kto jest gospodarzem w Polsce, a kto tylko gościem czy wręcz wrogiem (to akurat słusznie). 

I teraz najważniejsze: z kim współpracuje ten politruk? Z propagandową rosyjską telewizją Russia Today i teraz jeszcze ważniejsza informacja: autor powołuje się na opinie dziennikarzy z kierownictwa Gazety Wyborczej – Piotra Stasińskiego i Jarosława Kurskiego. Kiedy w poprzednich filmach mówiłem o tym, że w Polsce od 1944 roku w lewicowych mediach niewiele się zmienia, to była święta prawda. Już wtedy nazywano żołnierzy podziemia niepodległościowego i żołnierzy gen. Andersa: “faszystami” czy “nazistami”. Na usługach partyjnych władz działali historycy, dziennikarze czy poeci; oto wierszyk autorytetu III RP, Wisławy Szymborskiej:

„LENIN” (na cześć W.I. Lenina) Że w bój poprowadził krzywdzonych, że trwałość zwycięstwu nadał, dla nadchodzących epok stawiając mocny fundament – grób, w którym leżał ten nowego człowieczeństwa Adam, wieńczony będzie kwiatami z nieznanych dziś jeszcze planet.

https://www.youtube.com/watch?v=kKzuFB4e6RI&feature=youtu.be

Jarosław Kaczyński mówiąc o gorszym sorcie Polaków, jako sprzedawczykach, którzy za pieniądze, honory czy ze zwykłego skurwielstwa zdradzają własny naród – miał rację. Znaczną część elity naszego kraju wymordowano podczas II wojny światowej, z bydła zrobiono nową elitę, której dzieci i wnuczęta do dzisiaj uważają się za tych najbardziej światłych i wykształconych obywateli!

Skoro dziennikarze “Gazety Wyborczej”, która w pewnym stopniu należy już do George’a Soros’a, rozpowszechniają fałszywe paszkwile na arenie międzynarodowej, to może warto pomyśleć nad postawieniem im zarzutów:

Art. 130. Szpiegostwo

§ 1. Kto bierze udział w działalności obcego wywiadu przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 2. Kto, biorąc udział w obcym wywiadzie albo działając na jego rzecz, udziela temu wywiadowi wiadomości, których przekazanie może wyrządzić szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
Czym jest Russia Today jeśli nie ma rosyjską agenturą? To telewizja informacyjna z siedzibą w Moskwie, założona przez rosyjski rząd. Głównym celem istnienia Russia Today jest propagowanie stanowiska rosyjskiego rządu w krajach anglojęzycznych.

Art. 133. Znieważenie Narodu lub Rzeczpospolitej Polskiej

Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
W końcu nie od dziś wiadomo, że sporo część antypolskich tekstów ukazujących się w zachodniej prasie pochodzi właśnie od redaktorów z “Gazety Wyborczej”.
Odniosę się jeszcze do jednego zarzutu z paszkwilowego artykułu: “Wybory w październiku 2015 roku dały władzę nacjonalistom i demagogom z prawicowej partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS). W parlamencie nie ma żadnej lewicowej partii” – czym jest Platforma Obywatelska jeśli nie lewicą? I jak można z jednej strony krytykować rzekome ograniczenie demokracji a z drugiej krytykować demokratyczny wybór Polaków?
Paszkwil na Polskę: www.truthdig.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Minister Jaki: nie będzie próżni po chrześcijaństwie, w to miejsce przyjdzie islam!

SONDA #5 Jakie jest największe zagrożenie dla Europy?