w ,

Radny PiSu żąda zakazu budowy meczetów: „To wylęgarnia terrorystów”

Premier Beata Szydło  kategorycznie wykluczyła możliwość przyjęcia przez Polskę imigrantów/uchodźców z krajów islamskich. Kilka dni temu jeden z lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości, Jan Szczerbań, będący przewodniczącym Rady Powiatu Jarocińskiego, ostro skrytykował uleganie islamistom w Europie, np. poprzez budowanie meczetów. 

Jan Szczerbań w wywiadzie udzielonym radiu Elka wypowiedział się na temat islamskiej imigracji do Europy oraz zagrożeń związanych z terroryzmem. Postulował wprowadzenie zakazu budowania islamskich świątyń – meczetów w Jarocinie (woj. wielkopolskie).  – To wylęgarnia terrorystów – mówił radny.

– Gdziekolwiek popatrzymy – Nicea, Monachium, gdziekolwiek. Dlaczego tylko jedna nacja morduje? To jest wylęgarnia terroryzmu. Otwierajmy więcej meczetów, to więcej tego będziemy mieli. Bo skąd ci ludzie się biorą? Kościoły się zamyka? Otwierajmy kościoły! – dodał Szczerbań.

Radny podkreślił, że lekiem na terroryzm jest zakaz budowania meczetów, i chociaż w Jarocinie nie planuje się stawiania tego typu świątyni, Szczerbań wspomniał, że „w tej kwestii należy działać z wyprzedzeniem”. Zapewnił on również słuchaczy, że będzie pracował nad projektem uchwały, w myśl której będzie obowiązywał w Jarocinie zakaz stawiania meczetów.

ZOBACZ: Szwecja: Powstanie kolejny gigantyczny meczet!

„Ani Ukrainiec, ani Portugalczyk, ani Polak tego nie robi. Tylko jedna nacja! Skądś to się musi brać! To nie jest normalne, żeby ludzie się bali, żeby był terror. Tutaj wjeżdża ciężarówka, zabija, tutaj strzela młody człowiek. Zakaz meczetów! To jest wylęgarnia! W Polsce nie powinien powstać żaden meczet”!  – zakończył Szczerbań.

Cieszy fakt, że lokalni politycy Prawa i Sprawiedliwości dostrzegają zagrożenia związane z przyjmowaniem islamskich imigrantów. Nie możemy ulec naciskom Berlina, Paryża, Waszyngtonu czy Watykanu w kwestii „pomocy uchodźcom”. Codziennie obserwujemy co się dzieje w państwach, które udzieliły schronienia milionom imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu…

https://www.youtube.com/watch?v=83B5PMcYRz0&list=PLpBgTSnFz5mn-vF4ebkz4YCqGWyrwcDiY&index=1

Za: fakt.pl, wmeritum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Winnicki: Nie zgadzam się z papieżem Franciszkiem. Nie ma zgody na islamizację Europy! [wideo]

Amerykanie chcieli, by Polska dostarczała broń Ukrainie i prowokowała konflikt z Rosją