w

Rafał Ziemkiewicz: Żałosny, mały złośliwiec Trzaskowski na wszelkie sposoby próbuje zablokować patriotyczną manifestacje ku czci Powstania Warszawskiego

Fot. YouTube

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem Twittera w mocnych słowach odniósł się do skandalicznej postawy prezydenta Warszawy, który na wszelkie sposoby przeszkadza w organizacji Marszu Powstania Warszawskiego. Dziennikarz określił Rafała Trzaskowskiego jako “żałosnego, małego złośliwca”, który próbuje zablokować patriotyczną manifestację, jednocześnie lansując się na wielbiciela powstańców.

– Wyrzuciłem telewizor za okno. Żałosny, mały złośliwiec Trzaskowski na wszelkie sposoby próbujący zablokować patriotyczną manifestacje ku czci PW, lansuje się jako wielbiciel Powstania i powstańców. Nie ma granic bezczelnej hucpy. Ale ktoś powinien je wyznaczyć i wyegzekwować. – napisał Rafał Ziemkiewicz.

– Mam nieodparte wrażenie, że organizatorów Marszu Powstania Warszawskiego nazywa „faszystami” ta sama peerelowska swołocz, której stalinowscy „nasze matki, nasi ojcowie” nazywali tak Armię Krajową i legalny rząd RP na uchodźstwie. – dodał dziennikarz na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Jacek Ozdoba: Tusk, Schroeder, Merkel, Timmermans to najbardziej prorosyjska ekipa w UE

Maria Kurowska: Niemcy zabili w powstaniu ok. 200 tys. mieszkańców. Nie mają moralnego prawa mówić o praworządności