w ,

Rewolucja pożera własne dzieci. Obrońcy wolności słowa cenzurują siebie nawzajem.

Jakiś czas temu głośno było o dziennikarzach odchodzących z radiowej Trójki. Miało to ponoć związek z odrzuceniem przez radio w jednym z notowań, piosenki Kazika. Dziennikarze ci założyli później nowe radio – Radio Nowy Świat. Tak zwani obrońcy wolności okazali się jednak hipokrytami. W związku z ostatnią eskalacją konfliktu między środowiskami LGBT, a normalnymi nie godzącymi się na patologiczne zachowania ludźmi, jeden z założycieli radia Piotr Jedliński ma opuścić jego szeregi. Użył on wobec bandyty o pseudonimie Margot zaimka w formie męskiej, co w świetle wszelkiej dokumentacji Michała Sz., jest formą jak najbardziej prawidłową.

Sytuację skomentował min. dziennikarz lewackiego piśmidła “Wysokie Obcasy” – Mike Urbaniak

Bardzo to jest ŻENUJĄCE i HANIEBNE, że Radio Nowy Świat nazywa w serwisach informacyjnych Margot Michałem Sz. Wstydźcie się, k…., wstydźcie się! Zmieńcie sobie nazwę na Stary Świat, bo nieustannie w nim tkwicie

Swoim komentarzem podzielił się również główny oskarżony – Piotr Jedliński

Jeżeli Margot oraz akolici, tak bardzo apelują o poszanowanie wolności, to dlaczego nie szanują wolności mediów oraz mojej, jako osoby? Dlaczego chcą mi na siłę narzucić sposób postrzegania świata, zmuszając, żebym określał kogoś, kogo odbieram jako mężczyznę, zaimkami żeńskimi? Trwa zmasowany atak, któremu się nie poddam. To, co robicie, z wolnością nie ma nic wspólnego

Pod wpływem lewicowego ujadania Piotr Jedliński wycofał się ze swojej opinii. W sytuacji tej pozostawili go samego, jego niegdysiejsi koledzy spod znaku wolności słowa i mediów.

Dziś rano natomiast na Twitterze Radia Nowy Świat, pojawiła się informacja o tym, że Piotr Jedliński zrezygnował z funkcji prezesa. Na ile była to decyzja samodzielna i niewymuszona, ciężko powiedzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Premier Morawiecki o sytuacji na Białorusi!

Pandemiczne zasady handlu. Brak maseczki, brak zakupów!