RN i MW w sejmie na temat imigrantów z Ukrainy [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

RN i MW w sejmie na temat imigrantów z Ukrainy [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dzięki uprzejmości posła Roberta Winnickiego (Ruch Narodowy), w czwartek (16 marca) zorganizowana została konferencja prasowa dotycząca problemu ukraińskich imigrantów w Polsce. W konferencji udział wzięli również przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej. 

Temat imigracji ukraińskiej stał się w ostatnim czasie bardzo żywy. Sam poseł Robert Winnicki złożył w tej sprawie, w ciągu ostatniego półrocza aż 6 interpelacji z zapytaniem do rządu o pomysły na rozwiązanie tego problemu. W odpowiedzi uzyskał jednak informację, że rząd nie planuje pochylać się nad tą sytuacją mimo już ponad milionowej obecności ukraińskich obywateli w naszym kraju.

Rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej Mateusz Pławski zapowiedział, że od teraz narodowcy będą patrzeć urzędnikom na ręce.

Uważamy że napływ Ukraińców to wielki problem. Polski rząd niestety nie umie sobie z tym poradzić, dlatego musimy wziąć sprawy w swoje ręce, aby monitorować pracę urzędników – podkreślił Pławski

W konferencji wziął również udział rzecznik prasowy ONRu.

Poniżej przedstawiono nagranie z konferencji.

Za: http://narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,170FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy