Robert Winnicki: Imigracja ukraińska do Polski musi zostać ograniczona i objęta ścisłą kontrolą! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Robert Winnicki: Imigracja ukraińska do Polski musi zostać ograniczona i objęta ścisłą kontrolą!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Robert Winnicki: Imigracja ukraińska do Polski musi zostać ograniczona i objęta ścisłą kontrolą.

1. Rząd powinien przedstawić wyliczenia co do zapotrzebowania na pracowników w gospodarce narodowej.

2. Należy ustalić, możliwie dokładnie, faktyczną liczbę obywateli Ukrainy, przebywających obecnie w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że liczba ta jest ogromna i rośnie w sposób niekontrolowany.

3. Zatrudnianie ukraińskich pracowników nie może odbywać się kosztem miejsc pracy dla Polaków – tutaj szczególną rolę do odegrania mają związki zawodowe.

4. Należy ustalić limity – miesięczne i roczne, liczby zezwoleń na pobyt i na pracę i nie wydawać ich w momencie, gdy limit zostanie w danym okresie osiągnięty. Limity, ze względu na ogromną liczbę ludności ukraińskiej już obecną w naszym kraju, powinny zakładać wstrzymanie imigracji w najbliższym czasie.

5. Wszystkie osoby należące do organizacji nawiązujących do banderyzmu, bądź z nimi jawnie sympatyzujące, powinny być natychmiast wydalane z Polski z zakazem wjazdu.

6. Rząd powinien tak planować politykę imigracyjną, by nie tworzyć dużych, zwartych skupisk ludności ukraińskiej w naszym kraju, bo będzie to przeciwdziałało integracji imigrantów z polskim społeczeństwem.

Mamy kryzys demograficzny, a z Polski wyjechało kilka milionów, w większości młodych, ludzi, w ostatnich latach. Jest pewne zapotrzebowanie na dodatkowe ręce do pracy w gospodarce, ale państwo musi nad tym procesem panować!

Warto zobaczyć:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy