Robert Winnicki: Wraca dziś Europa narodów! Czas na #POLexit! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Robert Winnicki: Wraca dziś Europa narodów! Czas na #POLexit! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Na dzisiejszej sejmowej konferencji prasowej narodowców obecni byli Artur Zawisza, Krzysztof Bosak, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Witold Tumanowicz oraz Robert Winnicki. Prezes Ruchu Narodowego pogratulował Brytyjczykom wyniku referendum.

– Dzisiaj gratulujemy Brytyjczykom odważnej, ale niełatwej decyzji. Dzisiaj mówimy o tym, że Unia Europejska w obecnym federalnym kształcie się kończy. I bardzo dobrze ze się kończy, bo to zły projekt, to projekt gdzie dominują najsilniejsi, to projekt, który zmierza do zmierzchu europejskich narodów. Wraca dziś Europa narodów, wraca nadzieja na Europę narodów i bardzo dobrze się dzieje, że Brytyjczycy podjęli taka a nie inna decyzje. – skomentował wynik brytyjskiego referendum poseł Ruchu Narodowego. – Najistotniejszy jest sygnał polityczny jaki poszedł do wszystkich Europejczyków. Jest alternatywa wobec Unii Europejskiej, tą alternatywą jest suwerenność, tą alternatywą jest współpraca gospodarcza, współpraca w Europie ale na innych niefederalnych zasadach. Do tego będzie dążył Ruch Narodowy.

ZOBACZ: Brexit. Jarosław Kaczyński: Potrzebny jest nowy traktat europejski!

Na koniec prezes Ruchu Narodowego zwrócił się z apelem do prezesa PiS i Pawła Kukiza.

– Apelujemy również do Jarosława Kaczyńskiego i Pawła Kukiza, by w obecnej sytuacji, pozwolili tym swoim posłom, a jest takich niemało w ich ugrupowaniach, którzy są ze wyjściem z Unii Europejskiej, by pozwolili im swobodnie na ten temat zabierać glos. To jest w polskiej racji stanu, żeby dziś taki mocny glos w Polsce brzmiał. Również dlatego by Polska miała większe przebicie na arenie europejskiej. (…) Ruch Narodowy zaprasza do współpracy tych wszystkich, którzy chcą dążyć do wyjścia Polski z Unii Europejskiej.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,166FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy