Rosja: Kaukaski mufti chce obrzezać wszystkie kobiety na świecie! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Rosja: Kaukaski mufti chce obrzezać wszystkie kobiety na świecie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

We wtorek pojawiła się w mediach szokująca informacja – Ismail Berdiyev, prezes Centrum Koordynacyjnego Muzułmanów Kaukazu Północnego i mufti Republiki Karaczajo-Czerkiesja oraz regionu stawropolskiego zaproponował, aby wszystkie kobiety na świecie poddać obrzezaniu. Miałoby to “służyć ukróceniu rozpusty na Ziemi”

– O ile wiem, jest to robione, aby uspokoić zapędy młodych kobiet. Absolutnie nie szkodzi to ich zdrowiu – powiedział mufti przywołując powszechne praktyki z rodzinnego Dagestanu.

Burza, jaka przetoczyła się szczególnie w Rosji, gdzie mufti jest członkiem Rady Współpracy ze Związkami Wyznaniowymi przy prezydencie Rosji, spowodowała że islamski duchowny opublikował sprostowanie. Twierdzi, że został źle zrozumiany. Mówi, że miał na myśli tylko muzułmanki z Kaukazu. Przyznał jednoczesnie, że nie jest to nakaz islamu. Według niego obrzezanie nie wpływa na płodność, ale “zmniejsza ilość aktów deprawacji”.

– Bóg stworzył kobietę, by mogła urodzić swoje dzieci i je wychowywać – powiedział mufti.

W Dagestanie operacjom poddaje się dziewczynki nawet trzyletnie. Dają one często powikłania: krwawienia i zapalenia. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy