w ,

Rosja: Kaukaski mufti chce obrzezać wszystkie kobiety na świecie!

We wtorek pojawiła się w mediach szokująca informacja – Ismail Berdiyev, prezes Centrum Koordynacyjnego Muzułmanów Kaukazu Północnego i mufti Republiki Karaczajo-Czerkiesja oraz regionu stawropolskiego zaproponował, aby wszystkie kobiety na świecie poddać obrzezaniu. Miałoby to “służyć ukróceniu rozpusty na Ziemi”

– O ile wiem, jest to robione, aby uspokoić zapędy młodych kobiet. Absolutnie nie szkodzi to ich zdrowiu – powiedział mufti przywołując powszechne praktyki z rodzinnego Dagestanu.

Burza, jaka przetoczyła się szczególnie w Rosji, gdzie mufti jest członkiem Rady Współpracy ze Związkami Wyznaniowymi przy prezydencie Rosji, spowodowała że islamski duchowny opublikował sprostowanie. Twierdzi, że został źle zrozumiany. Mówi, że miał na myśli tylko muzułmanki z Kaukazu. Przyznał jednoczesnie, że nie jest to nakaz islamu. Według niego obrzezanie nie wpływa na płodność, ale “zmniejsza ilość aktów deprawacji”.

– Bóg stworzył kobietę, by mogła urodzić swoje dzieci i je wychowywać – powiedział mufti.

W Dagestanie operacjom poddaje się dziewczynki nawet trzyletnie. Dają one często powikłania: krwawienia i zapalenia. Za: dzienniknarodowy.pl

https://www.youtube.com/watch?v=crmTTme34Dw

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

WRESZCIE! Używanie kłamliwych określeń w rodzaju „polskie obozy koncentracyjne” będzie PRZESTĘPSTWEM!

KOD współpracuje z lewackimi organizacjami pro-imigracyjnymi z Niemiec!