Rząd Beaty Szydło wesprze małe i średnie kluby sportowe - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Rząd Beaty Szydło wesprze małe i średnie kluby sportowe

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Rząd Prawa i Sprawiedliwości zauważa potrzeby małych i średnich klubów sportowych, a Rządowy Program „Klub” to bezpośrednie wsparcie lokalnych środowisk. Wiemy, że to właśnie tam zaczyna się przygoda ze sportem młodych Polaków, którzy wyrastają na przyszłych mistrzów – powiedziała Premier Beata Szydło, która wraz z Ministrem Sportu i Turystyki Witoldem Bańką zainaugurowali drugą edycję Programu „Klub”.

Dodała, że dzięki tej inicjatywie wsparcie trafia tam, gdzie jest najbardziej potrzebne. Przypomniała, że w 2016 roku na Program „Klub” Rząd przeznaczył 24 mln zł, a w tym roku planuje się wydać 30 mln zł.

– Sport pokazuje, że z drużyną można wiele osiągnąć. Trenującej młodzieży życzę dobrych wyników i wielkiej satysfakcji. Spełniajcie swoje marzenia – powiedziała Premier Beata Szydło.

Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka zaznaczył, że w ramach Rządowego Programu „Klub” na dofinansowanie może liczyć prawie trzy tysiące klubów w Polsce.

– Małe i średnie kluby sportowe potrzebują naszego wsparcia. Obecność Pani Premier na dzisiejszym wydarzeniu pokazuje, jak ważne jest propagowanie sportu wśród młodzieży – stwierdził Minister Witold Bańka. Za: pis.org.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,817FaniLubię
18,074ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy