Rzecznik rządu Orbana: wiemy, że to Soros stoi za tą szaloną europejską polityką imigracyjną! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Rzecznik rządu Orbana: wiemy, że to Soros stoi za tą szaloną europejską polityką imigracyjną!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Zoltán Kovács, rzecznik rządu Węgier, stwierdził w rozmowie z tygodnikiem „Sieci Prawdy”, że za polityką migracyjną Unii Europejskiej stoi urodzony w Budapeszcie amerykański spekulant finansowy żydowskiego pochodzenia, George Soros.

Soros, zwany w postępowych mediach „filantropem”, swój olbrzymi majątek w znacznej mierze poświęca na rozsiewanie po świecie ideologii lewicowej. Jednym ze składników „wartości” wyznawanych przez spekulanta jest multikultualizm. Krokiem na drodze w kierunku wymieszania wszystkich nacji świata są migracje.

ZOBACZ: Ujawniono siatkę finansowanych przez Sorosa organizacji, które sprowadzają migrantów do Włoch

Węgierski rząd prowadzi od kilku tygodni akcję plakatowo-informacyjną. Na ulicach Budapesztu zobaczyć można plakaty z Georgem Sorosem oraz podpis: „Nie pozwólmy, aby Soros śmiał się ostatni”. Nawiązuje to do obrony swoich granic przez Węgrów, którzy – wbrew finansiście oraz Unii Europejskiej – nie życzą sobie w kraju imigrantów z państw islamskich.

W rozmowie z tygodnikiem „Sieci Prawdy” rzecznik rządu Viktora Orbana Zoltán Kovács potwierdził stanowisko Budapesztu w sprawie spekulanta.

– Wiemy, że to pan Soros stoi za tą szaloną europejską polityką imigracyjną, wiemy, że chce to samo zrobić u nas. Musimy więc jasno to powiedzieć. Wtedy mamy szansę wygrać. Nie może być tak, że obywatele wybierają parlament i rząd, a tak naprawdę zza kulis rządzi jakiś miliarder, który nie ma do tego żadnego demokratycznego mandatu. To przekonanie jest zresztą wspólne dla całej Grupy Wyszehradzkiej – stwierdził Kovács.

Za: pch24.pl, źródło: „Sieci Prawdy”

Powiązana z Sorosem Fundacja Otwartego Dialogu, wzywająca do zamachu stanu w Polsce, zostanie wreszcie skontrolowana

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy