w ,

Rzecznik rządu Orbana: wiemy, że to Soros stoi za tą szaloną europejską polityką imigracyjną!

Zoltán Kovács, rzecznik rządu Węgier, stwierdził w rozmowie z tygodnikiem „Sieci Prawdy”, że za polityką migracyjną Unii Europejskiej stoi urodzony w Budapeszcie amerykański spekulant finansowy żydowskiego pochodzenia, George Soros.

Soros, zwany w postępowych mediach „filantropem”, swój olbrzymi majątek w znacznej mierze poświęca na rozsiewanie po świecie ideologii lewicowej. Jednym ze składników „wartości” wyznawanych przez spekulanta jest multikultualizm. Krokiem na drodze w kierunku wymieszania wszystkich nacji świata są migracje.

ZOBACZ: Ujawniono siatkę finansowanych przez Sorosa organizacji, które sprowadzają migrantów do Włoch

Węgierski rząd prowadzi od kilku tygodni akcję plakatowo-informacyjną. Na ulicach Budapesztu zobaczyć można plakaty z Georgem Sorosem oraz podpis: „Nie pozwólmy, aby Soros śmiał się ostatni”. Nawiązuje to do obrony swoich granic przez Węgrów, którzy – wbrew finansiście oraz Unii Europejskiej – nie życzą sobie w kraju imigrantów z państw islamskich.

W rozmowie z tygodnikiem „Sieci Prawdy” rzecznik rządu Viktora Orbana Zoltán Kovács potwierdził stanowisko Budapesztu w sprawie spekulanta.

– Wiemy, że to pan Soros stoi za tą szaloną europejską polityką imigracyjną, wiemy, że chce to samo zrobić u nas. Musimy więc jasno to powiedzieć. Wtedy mamy szansę wygrać. Nie może być tak, że obywatele wybierają parlament i rząd, a tak naprawdę zza kulis rządzi jakiś miliarder, który nie ma do tego żadnego demokratycznego mandatu. To przekonanie jest zresztą wspólne dla całej Grupy Wyszehradzkiej – stwierdził Kovács.

Za: pch24.pl, źródło: „Sieci Prawdy”

https://prawicowyinternet.pl/powiazana-z-sorosem-fundacja-otwartego-dialogu-wzywajaca-do-zamachu-stanu-w-polsce-zostanie-wreszcie-skontrolowana/

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
 1. George Soros jest Amerykaninem!
  Polacy nie powinni wtracac sie w zycie United States of America!
  Polacy nie sa prawicowi!
  Polacy sa z natury bolszewikami, nacjonalistami i antywolnosciowi!
  Dlatego maja teraz bolszewicki rzad PIS.
  Polacy naleza do slowiansko-wschodniego systemu zycia i uznawania
  autorytetow jakiejkolwiek wladzy bez respektu indywidualnego i pogardy dla siebie samego.
  Czlowiek powinien byc niezalezny od nikogo, byc uczciwym a jesli narzekac to tylko na siebie samego.
  George Kosow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Czy uczniowie poznają prawdę o zbrodniach UPA? Poseł Winnicki pyta MEN o podstawę programową

Idzie ku lepszemu! Norwegia wprowadza zasadę: „Nie znasz języka, nie ma zasiłku.”