"Sądownictwo cierpi na niesprawność i upadek zasad moralnych!" - Jarosław Kaczyński - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

“Sądownictwo cierpi na niesprawność i upadek zasad moralnych!” – Jarosław Kaczyński

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– W programie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości była reforma wymiaru sprawiedliwości. Dotrzymujemy słowa i realizujemy obietnice – powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konferencji prasowej. 

Dodał, że sądownictwo cierpi na niesprawność i upadek zasad moralnych.

– Tylko radykalne zmiany mogą poprawić sytuację sądownictwa, które nie zostało odbudowane po czasach PRL. Dzisiaj widzimy tego kontynuację, a Prawo i Sprawiedliwość chce to zmienić – oznajmił.

Podkreślił, że system, który obecnie jest zmieniany, był systemem wielkich nadużyć.

– Nie może być tak, że jedni przestrzegają prawa, a inni uważają, że prawo ich nie dotyczy. Musimy dokonać reformy sądownictwa, by Polacy czuli się bezpiecznie. Dzięki niej będziemy mieli Polskę nieporównanie sprawiedliwszą – powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy